Wycieczki i rajdy
"Uczta w teatrze"
środa, 29 czerwca 2011 19:07

Uczta_w_teatrze_10Uczta w teatrze, czyli uczniowie z „Czwórki” na „Les Miserables” w Warszawie!

Dnia 10. 06. Odbyła się wycieczka do Warszawy na spektakl „Les Miserables” w Teatrze Roma. Była to nagroda dla uczniów, którzy w tym roku szkolnym uzyskali tytuł laureata lub finalisty w kuratoryjnych konkursach przedmiotowych. Inicjatorem tego przedsięwzięcia była pani dyrektor – Alicja Kasprzak – Żeżuła.

Szlakiem Orlich Gniazd
środa, 01 czerwca 2011 20:37

Szlakiem_Orlich_Gniazd_09

Dnia 1 czerwca o godzinie 6.00 uczniowie klas IB i IC gimnazjum wraz z opiekunami: p. Martą Cięcierą, p. Anitą Iwanicką oraz p. Krzysztofem Sadło wyjechali autokarem spod naszej szkoły na wycieczkę szlakiem Orlich Gniazd.

Na bieszczadzkich szlakach
wtorek, 31 maja 2011 19:11

Bieszczadzkie_szlaki_IIIB_04Dnia 18 maja br. klasa III b wraz z opiekunami – p. Dorotą Brodzik, p. Moniką Skrzypą, p. Dorotą Szewczak i p. Krzysztofem Sadło, udała się na trzydniową wycieczkę w Bieszczady.

Na spotkanie z "Telewizją" :)
niedziela, 29 maja 2011 22:08

Wizyta_w_Telewizji_1

9 maja 2011 r. odbyła się wycieczka do Warszawy zorganizowana przez p. Iwonę Grzywna. Celem wyjazdu było poznanie tajników, jakie skrywa telewizja oraz zwiedzanie stolicy.

Warto odpoczywać w pięknych miejscach
wtorek, 24 maja 2011 22:25
Yanoow_24

23 i 24 maja klasa III A gimnazjum poznawała uroki lasów janowskich. Kąpaliśmy się w zalewie, opalaliśmy się. Po obiedzie  był  przejazdy jeepami. Jeździliśmy po trudnym terenie.Niestety w pewnej chwili wylądowaliśmy w błocie.

Filmowcy zdobywają Warszawę
wtorek, 03 maja 2011 20:36

Filmowcy_w_Warszawie_16

Zbiórkę przed szkołą zaplanowaliśmy o 455 i wszyscy są na czas. Niektórzy lekko protestują, że wcześnie, że jakoś tak dziwnie pusto na ulicach, albo że śniadanie jeszcze nie zjedzone.  Pozostali, ukradkiem ziewając,  wyczekują wynajętego „busika”. Nikt się nie spóźnił, na ten dzień czekaliśmy od 4 miesięcy.

Z wycieczką w Warszawie
sobota, 02 kwietnia 2011 07:52

Warszawa_2011_03

Dnia 29 marca 2011r odbyła się wycieczka do Warszawy, w której wzięli udział uczniowie klas IB, IIB, III oraz IIC gimnazjum. Opiekę nad młodzieżą sprawowały: pani Marta Cięciera, pani Alicja Skiba, pani Barbara Huszcza i pani Dorota Szewczak. Z Krasnegostawu wyjechaliśmy o 5.00 a powróciliśmy o godzinie 22.30.

Przeciągamy sezon narciarski?
poniedziałek, 21 lutego 2011 18:33

2011_Chrzanow_19

Wiosna niestety zwleka z nadejściem, więc w poniedziałek, 21 lutego, młodzieżowa  reprezentacja naszej szkoły wybrała się wraz z trenerami kadry narciarsko- snowbordowej na jednodniowe zgrupowanie  w naszym rodzimym  Meerrettichstadt.

Wycieczka do Warszawy
czwartek, 25 listopada 2010 17:55

Warszawa_2010_19

Dnia 15 listopada 2010 r.  nasza klasa, IIIa, wraz z wychowawczynią, p. Teresą Laskowską i nauczycielkami: p. Martą Cięcierą oraz p. Lucyną Kłosowską, pojechała na wycieczkę do Warszawy. Głównym celem wyjazdu było zwiedzenie Muzeum Powstania Warszawskiego i miejsc, które w sercach i świadomości Polaków zajmują ważne miejsce.

Pokazy z fizyki w Lublinie
piątek, 10 września 2010 00:00

DSCF1560-R

W dniu 10 września uczniowie naszego gimnazjum uczestniczyli w pokazach z fizyki. Było to  kolejne spotkanie z naukowcami, pracownikami Instytutu Fizyki UMCS w Lublinie, na którym gościli nasi koledzy i koleżanki. Za każdym razem w programie pokazów są inne tematy.