Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

Przeciągamy sezon narciarski?
Wpisany przez Administrator
poniedziałek, 21 lutego 2011 18:33

2011_Chrzanow_19

Wiosna niestety zwleka z nadejściem, więc w poniedziałek, 21 lutego, młodzieżowa  reprezentacja naszej szkoły wybrała się wraz z trenerami kadry narciarsko- snowbordowej na jednodniowe zgrupowanie  w naszym rodzimym  Meerrettichstadt.

Meerrettichstadt (w wolnym tłumaczeniu : Chrzanów) jest malowniczo położoną miejscowością, z doskonałą bazą narciarsko - gastronomiczną, leżącą w pewnej odległości od Alp i Krasnegostawu. Po około godzinnej podróży luksusowym autokarem, zamówionym specjalnie na ten wyjazd, zespół rozpoczął drugi wspólny i  prawdopodobnie ostatni w tym sezonie, trening narciarski  i snowbordowy. Mistrzowie free-stylu prezentowali swoje umiejętności, oczywiście w kaskach, z wszelkim możliwym zabezpieczeniem i pod czujnym okiem trenerów.

 Po 2-godzinnych akrobacjach, zmęczeni i wygłodniali,  odwiedziliśmy lokalną restaurację DIY (skrót od "do it yourself"). Tam,  zgodnie z najnowszymi  modnymi trendami w ekologicznym żywieniu, każdy z nas samodzielnie przygotował sobie wybraną potrawę przy ekologicznym palenisku. Niestety, czas płynął nieubłagalnie. Niektórzy próbowali jeszcze (z różnym skutkiem dla swoich hmm.. pośladków ) szlifować  mute-graby i albo inne backflipy, ale po kolejnych slalomach, zjazdach na krechę i ślizgach na railu - czas było poluzować wiązania i wracać do domu.

Kto nie był, niech żałuje :)

2011_Chrzanow_26 - za plecami Alpy2011_Chrzanow_28 - i tutaj też Alpy :)2011_Chrzanow_29 Tutaj nawet cała alpejska panorama2011_Chrzanow_25 Tutaj Alpy się kończą i zaczyna się Wyżyna Lubelska

2011_Chrzanow_022011_Chrzanow_032011_Chrzanow_09 - człowiek w żelaznej masce - trener Grzegorz2011_Chrzanow_12 - tak, tak, to Gabryś :)

2011_Chrzanow_152011_Chrzanow_152011_Chrzanow_162011_Chrzanow_22 - w stylowej restauracji DIY

eh, niektórzy chcieli wracać do domu w ten sposób....

Skoczymy do Krasnegostawu?

 

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone