Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

Dzień Chłopaka w „Czwórce”
Wpisany przez Administrator
środa, 06 października 2010 13:17

Dzien_chlopaka_7Dnia 5. 10. 2010r.  odbyła się dyskoteka dla klas IV- VI szkoły podstawowej zorganizowana przez Samorząd Uczniowski na cześć wszystkich chłopców w naszej szkole, którzy przed kilkoma dniami obchodzili swoje święto.

Atrakcją tej imprezy były wybory na „Super Chłopaka” i „Chłopaka Omnibusa”- zorganizowane przez klasę VI c. Zabawa była przednia. Podczas konkurencji, takich jak: próba odwagi, powagi, mądrości i wytrzymałości, nasi chłopcy wykazali się sprytem, poczuciem humoru oraz inteligencją. W kategorii- „Super Chłopak,” zwycięzcą został Krzysztof Kozak z klasy VI a, zaś „Chłopcem Omnibusem”- Adam Szymoniak, również z klasy VI a . Wyróżnieni uczniowie otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe (książki, torby sportowe oraz słodycze). Po wyborach zaczęła się prawdziwa impreza. Wszyscy, z uśmiechem od ucha do ucha,  zaczęli bawić się w takt muzyki.

Dzień Chłopaka jest okazją, by przypomnieć i podkreślić niewątpliwie ogromną rolę, jaką przyszło grać mężczyznom w życiu kobiet. Choć nazywani bywają „gorszą” lub „brzydszą” połową, są dla nas podporą, ostoją, natchnieniem, wytchnieniem, lekiem na całe zło tego świata.

Bądźcie przy nas i z nami, do końca świata i o jeden dzień dłużej

- kobiety  „Czwórki”

Dzien_chlopaka_1Dzien_chlopaka_5Dzien_chlopaka_2Dzien_chlopaka_4Dzien_chlopaka_6

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone