Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

Mikołajki
Wpisany przez Administrator
środa, 15 grudnia 2010 21:16

Mikolaj_w_naszej_szkole_6Tradycyjnie, 6 grudnia, w naszej szkole gościł jegomość w czerwonym ubranku. W miarę jak odwiedzał kolejne klasy, ciężki worek który niósł początkowo na plecach, robił sie coraz mniejszy i mniejszy. Im worek był mniejszy, tym bardziej rumiane i zadowolone były buzie spotykanych dzieci.

  Starszy pan przekonywał, że przybył tu zaprzęgiem złożonym z reniferów, ale podejrzliwa z natury szkolna dziatwa  niełatwo dała sie przekonać.  Nienaganna polszczyzna, adidasy na nogach, gładko przyczesana broda i okularki a'la Marion 'Cobra" Cobretti  Cool nie wzbudzały zaufania.  Mało to podróbek na świecie? Dodatkowo Gwiazdki i Śnieżynki towarzyszące Mikołajowi (bo tak kazał się nazywać), też wyglądały jakoś tak dziwnie znajomo...  Nie uważacie? Wink

Mikolaj_w_naszej_szkole_2Mikolaj_w_naszej_szkole_1Mikolaj_w_naszej_szkole_3Mikolaj_w_naszej_szkole_4

Mikolaj_w_naszej_szkole_5

 

 

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone