Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

Film "...fajnie jest żyć" nagrodzony!
Wpisany przez Administrator
środa, 22 grudnia 2010 18:41

pucharMiło nam poinformować, że nasz szkolny film "... fajnie jest żyć", przygotowany na konkurs "Pozytywnie nakreceni",ogłoszony w ramach kampanii "Zachowaj Trzeźwy Umysł",  zdobył uznanie jury konkursowego i zakwalifikował się do finału. W dniu dzisiejszym otrzymaliśmy oficjalną informację od organizatorów, że film zajął II miejsce w konkursie!

 Nagrodą dla szkoły jest kamera, a dla najbardziej zaangażowanych przy tworzeniu filmu uczniów - jednodniowa wycieczka do Warszawy (ta dodatkowa nagroda została ufundowana specjalnie dla nas, bo jak nam nieoficjalnie przekazali organizatorzy, jurorom bardzo spodobało się podejście do tematu). Więcej o nagrodzonych pracach możecie przeczytać w informacji na stronie organizatora konkursu, którym jest  Stowarzyszenie Producentów i Dziennikarzy Radiowych z siedzibą w Poznaniu.

Przypominamy, że film powstał podczas zajęć szkolnego koła fotograficznego w tym roku i jest zamieszczony w naszej videogalerii.

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone