„Czwórka w świecie iluzji?!”
czwartek, 27 stycznia 2011 15:59

Magia_czy_iluzja_2W styczniu uczniowie Zespołu Szkół nr 4 w Krasnymstawie mieli możliwość uczestniczenia w  niecodziennym widowisku – pokazie iluzjonistycznym. Wysoką jakość programu zapewnił wykonawca - znany w Europie chorwacki artysta - Benny Khermayer, który gościł dotychczas w wielu programach telewizyjnych różnych państw.

Uczniowie, mogąc asystować iluzjoniście w wykonywaniu poszczególnych sztuczek, bardzo szybko przenieśli się w świat z innego wymiaru. Uczyli się czarowania, byli świadkami lewitacji. Spektakl wzbudził w młodych widzach wiele pozytywnych emocji i niepowtarzalnych przeżyć.

Czy świat niewytłumaczalnych zjawisk stał się dla uczestników show nieco bliższy?? Na to pytanie każdy uczeń musi odpowiedzieć indywidualnie Smile.

M. Skrzypa

Magia_czy_iluzja_1