Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

Pokazy Capoeira w szkole
Wpisany przez Administrator
środa, 02 lutego 2011 18:37

Pokazy_Capoeira_9

            W środę gościliśmy w naszej szkole instruktora i adeptów brazylijskiej szkoły sztuki walki: capoeira. Pokaz poprowadzili: instruktor Faisca (trener z Brazylii, który prowadzi zajęcia w Lublinie i Krasnymstawie) i uczniowie: aluno Peixe, aluno Careca i aluna Catarina. Kocie ruchy tancerzy, akrobatyczne popisy i egzotyczna rytmiczna muzyka sprawiły, że pokaz obejrzeliśmy z wielkim zaciekawieniem.

Krótki filmik z pokazów znajdziecie w naszej videogalerii. Warto dodać, że capoeira podbiła serca młodych ludzi i w naszym kraju stała sie niezwykle popularna. Dla tych, którym podobały się umiejętności ćwiczących capoeia i tych, którzy chcieliby spróbować własnych sił - dobra informacja: w Krasnymstawie możecie uczyć się tej sztuki walki. Zajęcia prowadzone są w naszym Ośodku Sportowo-Rekreacyjnym (MOSIR obok stadionu) w każdą sobotę: dla dzieci (w wieku 6-12 lat) o godz.14:30-16:00 i dla grupy starszej w godzinach od 16:00- 18:00.

 

Pokazy_Capoeira_1Pokazy_Capoeira_2Pokazy_Capoeira_3Pokazy_Capoeira_4

Pokazy_Capoeira_5Pokazy_Capoeira_6Pokazy_Capoeira_7Pokazy_Capoeira_8

foto i tekst: P.G.

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone