Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

Działania profilaktyczne
Żyjemy zdrowo na sportowo
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 05 czerwca 2012 15:24

Zyjemy-zdrowo-na-sportowo_03           Dzień Dziecka w naszej szkole  pełen był  sportowych emocji  - uczniowie klas V - VI SP wzięli udział w Międzyklasowym Turnieju Piłki Nożnej pod hasłem „Żyjemy zdrowo na sportowo”. Na szkolnym boisku zgromadziła się liczna grupa kibiców z klas piątych oraz szóstych wraz z wychowawcami, którzy bardzo gorąco dopingowali swoich klasowych piłkarzy.

 
Rajd rowerowy klasy IB
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 28 maja 2012 17:10

 Rajd_rowerowy_ZTU_IB_2012_17            25 maja uczniowie klasy IB gimnazjum wzięli udział w rajdzie rowerowym zorganizowanym w ramach akcji „Zachowaj Trzeźwy Umysł 2012”. Działania profilaktyczne związane z edukacją dotyczącą niebezpieczeństw związanych z sięganiem po środki uzależniające  prowadzone są w wielu szkołach w całym kraju. Jedną z form profilaktyki jest propagowanie zdrowego, sportowego stylu życia, umiejętności  bezpiecznego i aktywnego wypoczynku w gronie kolegów.

 
Zachowaj Trzeźwy Umysł 2012 - kampania w toku
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 07 maja 2012 11:03

Wszystkich uczniów naszej szkoły

zapraszamy do udziału w konkursach organizowanych w ramach kampanii

ZACHOWAJ TRZEŹWY UMYSŁ 2012!


ZTU logo

 
ZIEMIA WOŁA S.O.S…
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 26 kwietnia 2012 21:52

Ziemia_wola_S-O-S__01          W ramach obchodów Dnia Ziemi 23 kwietnia uczniowie klas pierwszych naszego gimnazjum wzięli udział w Szkolnym Turnieju Ekologicznym. Hasło tegorocznych zmagań brzmiało: Ziemia woła S.O.S... .

 
Warzywa, owoce i soki sekretem zdrowia
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 19 marca 2012 10:23

 Owoce_i_warzywa_w_szkole__03          W bieżącym roku szkolnym w naszej szkole w klasach I - III Szkoły Podstawowej realizowany jest program „5 porcji warzyw, owoców i soków”. Program ma na celu rozpropagowanie wśród dzieci zdrowego stylu odżywiania z uwzględnieniem warzyw i owoców w codziennym jadłospisie.

 
Mali ratownicy
Wpisany przez Administrator   
piątek, 02 marca 2012 18:30

     Mali_ratownicy_3W I semestrze roku szkolnego 2011/2012 trzy klasy z naszego Zespołu Szkół zostały przeszkolone w zakresie udzielania pierwszej pomocy i reagowania podczas potencjalnie niebezpiecznych zdarzeń. Organizatorem programu społecznego „Mali Ratownicy” był Warszawski Klub Rotariański, zaś honorowy patronat objęła Pierwsza Dama RP – Pani Anna Komorowska.  

 
Kampania "Zachowaj Trzeźwy Umysł 2011" podsumowana
Wpisany przez Administrator   
poniedziałek, 21 listopada 2011 17:32

Spotkanie_profilaktyczne_klas_V__02

          W dniu 21 listopada w naszej szkole miało miejsce spotkanie poświęcone podsumowaniu kampanii profilaktyczno – edukacyjnej „Zachowaj Trzeźwy Umysł 2011” oraz inauguracji kolejnej edycji programu „Żyj normalnie”.

 
Śniadanie daje moc!!!
Wpisany przez Administrator   
piątek, 18 listopada 2011 18:23

              Sniadanie_daje_moc__31Dzień 8 listopada od 2007 roku jest obchodzony w Europie jako Dzień Zdrowego Jedzenia i Gotowania, dlatego Partnerstwo dla Zdrowia zorganizowało akcję edukacyjną w szkołach całego kraju pod nazwą ,,Śniadanie daje moc’’.

 
PIERWSZA POMOC PRZEDMEDYCZNA
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 06 października 2011 15:56

            Nauka_technik_pierwszej_pomocy_przedmedycznej_2  W ubiegłym tygodniu uczniowie gimnazjum mieli okazję dokształcić się z zakresu udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej. W ramach współpracy z absolwentami  zaproszony przez nas Grzegorz Witkowski, student II roku Ratownictwa Medycznego w Lublinie  przeprowadził zajęcia, podczas których wraz z nauczycielem EDB przekazywał  umiejętności niezbędne do indywidualnego udzielania pierwszej pomocy w różnych warunkach zagrażających życiu i zdrowiu oraz opowiedział o zachowaniach w sytuacjach kryzysowych.

 


© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone