Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

Warzywa, owoce i soki sekretem zdrowia
Wpisany przez Administrator
poniedziałek, 19 marca 2012 10:23

 Owoce_i_warzywa_w_szkole__03          W bieżącym roku szkolnym w naszej szkole w klasach I - III Szkoły Podstawowej realizowany jest program „5 porcji warzyw, owoców i soków”. Program ma na celu rozpropagowanie wśród dzieci zdrowego stylu odżywiania z uwzględnieniem warzyw i owoców w codziennym jadłospisie.

          Działania jakie odbywają się w ramach programu pokazują dzieciom, że owoce i warzywa można jeść na wiele sposobów, że doskonale smakują a przygotowywanie kolorowych sałatek czy kanapek może okazać się wesołą zabawą.

          Mamy nadzieję, że nasi najmłodsi uczniowie docenią wartości odżywcze soków, warzyw i owoców, będą chętniej i częściej po nie sięgać przez co dostarczą sobie energii na cały dzień oraz zapewnią sobie dobre samopoczucie i zdrowie.

Owoce_i_warzywa_w_szkole__07Owoce_i_warzywa_w_szkole__08Owoce_i_warzywa_w_szkole__15

Owoce_i_warzywa_w_szkole__11Owoce_i_warzywa_w_szkole__16Owoce_i_warzywa_w_szkole__19

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone