Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

ZIEMIA WOŁA S.O.S…
Wpisany przez Administrator
czwartek, 26 kwietnia 2012 21:52

Ziemia_wola_S-O-S__01          W ramach obchodów Dnia Ziemi 23 kwietnia uczniowie klas pierwszych naszego gimnazjum wzięli udział w Szkolnym Turnieju Ekologicznym. Hasło tegorocznych zmagań brzmiało: Ziemia woła S.O.S... .

        Konkurs składał się z kilku części. Na początek uczniowie musieli wykazać się wiedzą i odpowiedzieć na pytania dotyczące zagadnień związanych z ochroną środowiska oraz rozpoznać symbole parków narodowych. Potem przyszedł czas na (przygotowaną wcześniej) multimedialną prezentację trasy wycieczki krajoznawczej, w której ukazane zostały walory przyrodnicze Lubelszczyzny. W części plastycznej uczniowie omawiali wykonane przez siebie plakaty, a w sportowej wykazywali się znakomitą sprawnością fizyczną. Młodzież aktywnie włączyła się również w organizację turnieju pod kierunkiem wychowawców: p. Doroty Szewczak, Teresy Laskowskiej i Agnieszki Rybczyńskiej – Manachiewicz. Żywe reakcje kibiców, zaangażowanie i wsparcie spowodowały, że drużyny miały dużą motywację do działania. Wola walki i smak zwycięstwa udzieliły się zawodnikom. Każdy chciał wygrać, ale najlepsza okazała się klasa Ib!!! Drugie miejsce zajęła kl. Ic, natomiast trzecie – Ia. Wszystkim serdecznie gratulujemy wiedzy, umiejętności sportowych i plastycznych. Dzięki wsparciu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska, Urzędu Miasta oraz sponsorów uczestnicy turnieju otrzymali wspaniałe nagrody!

as, kp

Ziemia_wola_S-O-S__02Ziemia_wola_S-O-S__03Ziemia_wola_S-O-S__04Ziemia_wola_S-O-S__05

Ziemia_wola_S-O-S__06Ziemia_wola_S-O-S__07Ziemia_wola_S-O-S__08Ziemia_wola_S-O-S__09Ziemia_wola_S-O-S__10

Ziemia_wola_S-O-S__11Ziemia_wola_S-O-S__12Ziemia_wola_S-O-S__14Ziemia_wola_S-O-S__17

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone