Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

Żyjemy zdrowo na sportowo
Wpisany przez Administrator
wtorek, 05 czerwca 2012 15:24

Zyjemy-zdrowo-na-sportowo_03           Dzień Dziecka w naszej szkole  pełen był  sportowych emocji  - uczniowie klas V - VI SP wzięli udział w Międzyklasowym Turnieju Piłki Nożnej pod hasłem „Żyjemy zdrowo na sportowo”. Na szkolnym boisku zgromadziła się liczna grupa kibiców z klas piątych oraz szóstych wraz z wychowawcami, którzy bardzo gorąco dopingowali swoich klasowych piłkarzy.

                 Uczestnicy rozgrywali spotkania według zasad Regulaminu Turnieju, który zakładał, że mecze rozgrywane były systemem „każdy z każdym”, czas gry - 1x15 min., obowiązywały zmiany „hokejowe”, karą dyscyplinarną miało być czasowe wykluczenie z gry na 2-3 min. O kolejności miejsc decydowała większa liczba zdobytych punktów.

          Wszystkie drużyny wykazały się ogromnym zaangażowaniem i „sercem do walki”, niemniej jednak po emocjonującej rywalizacji Puchar Turnieju zdobyli chłopcy z klasy VI a, II miejsce przypadło klasie VI b, III miejsce wywalczyli piłkarze z klasy V b.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!!!

       Po wyczerpujących zmaganiach na boisku młodzi sportowcy zostali zaproszeni na „owocowy poczęstunek”. Spotkanie zostało zorganizowane dzięki wsparciu Urzędu Miasta, który zawsze chętnie wspiera inicjatywy związane z propagowaniem aktywnego i zdrowego stylu życia.

          Turniej przygotował p. Tomasz Misztal, przy współpracy  p. Lucyny Kłosowskiej i p. Eweliny Głuchowskiej.

Zyjemy-zdrowo-na-sportowo_01Zyjemy-zdrowo-na-sportowo_02Zyjemy-zdrowo-na-sportowo_03Zyjemy-zdrowo-na-sportowo_04Zyjemy-zdrowo-na-sportowo_05Zyjemy-zdrowo-na-sportowo_06Zyjemy-zdrowo-na-sportowo_07Zyjemy-zdrowo-na-sportowo_08Zyjemy-zdrowo-na-sportowo_09Zyjemy-zdrowo-na-sportowo_10Zyjemy-zdrowo-na-sportowo_11Zyjemy-zdrowo-na-sportowo_12Zyjemy-zdrowo-na-sportowo_13Zyjemy-zdrowo-na-sportowo_14Zyjemy-zdrowo-na-sportowo_15Zyjemy-zdrowo-na-sportowo_16

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone