Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

Zwycięzcy konkursu „Szalik atrybutem kibica”!
Wpisany przez Administrator
czwartek, 05 stycznia 2012 18:55

Szalik_atrybutem_kibica_-_laureaci_konkursu__2          5.01.2012r. nagrodzeni zostali laureaci konkursu  „Szalik atrybutem kibica”, który realizowany był w ramach programu edukacyjno – alternatywnego „Jestem Kibicem przez duże K”, zorganizowanego przez Komendę Powiatową Policji w Krasnymstawie.

               Konkurs polegał na samodzielnym przygotowaniu projektu szalika lokalnego klubu sportowego i był przeznaczony dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów. Maksymalnie można było wysłać trzy projekty na danym poziomie. Program realizowany jest w kontekście  działań związanych z przygotowaniem do Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej 2012 i ma na celu: edukację młodzieży szkolnej w zakresie kulturalnego kibicowania, kibicowania fair play, a sam konkurs rozwijanie kreatywności młodzieży oraz wykorzystanie aktywności plastycznej jako sposobu na spędzanie wolnego czasu i alternatywy dla zachowań społecznie niepożądanych.

Laureatami zostali następujący uczniowie z „Czwórki”:

Julia Hacia z kl. IIIb
Norbert Surowiecki z kl. VIb
Michał Madeja z kl. IIIb
Kacper Pastuszak z kl. VIb
Michał Sadowski z kl. VIa

            Nagrody uroczyście wręczyli: z-ca komendanta Powiatowego Policji młodszy inspektor Grzegorz Hołub, oficer prasowy aspirant Marzena Skiba oraz kierownik referatu oświaty i obsługi interesantów Gminy Krasnystaw pan Tomasz Barczuk.

            Sponsorami nagród w/w konkursu byli: wójt Gminy Krasnystaw, Starosta Krasnostawski, Klub Sportowy z Siennicy Nadolnej „Brat”.

M.S.
Szalik_atrybutem_kibica_-_laureaci_konkursu__3Szalik_atrybutem_kibica_-_laureaci_konkursu__1Szalik_atrybutem_kibica_-_laureaci_konkursu__4Szalik_atrybutem_kibica_-_laureaci_konkursu__7
Szalik_atrybutem_kibica_-_laureaci_konkursu__5Szalik_atrybutem_kibica_-_laureaci_konkursu__6
 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone