Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

WYNIKI SZKOLNEGO ETAPU KONKURSU O UNII EUROPEJSKIEJ
Wpisany przez Administrator
niedziela, 29 stycznia 2012 21:30
 laur         20 stycznia 2012 r. w naszym gimnazjum odbył się szkolny etap konkursu o Unii Europejskiej, zorganizowany przez I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Jagiełły.
           Celem tego konkursu, nad którym patronat sprawuje Starostwo Powiatowe w Krasnymstawie,  jest zainteresowanie uczniów historią UE, do której należymy od 1 maja 2004 r. Aby było możliwe budowanie Europy jednolitej pod względem politycznym, gospodarczym czy kulturowym, ważne jest, aby młodzi ludzie  znali zasady funkcjonowania UE i wiedzieli, jak korzystać z funduszy europejskich.
Do konkursu przystąpiło 14 uczniów z klas I- III gimnazjum. Do II etapu, który odbędzie się 17 lutego 2012 r. o godz. 10 00 ( w piątek) w I LO,  zakwalifikowali się następujący gimnazjaliści z kl. III b przygotowani przez p. Agnieszkę Manachiewicz:

KORNELIA FIGIEL
MARCIN KRAWIEC
IZABELA SOBCZUK

Gratulujemy i życzymy sukcesu w II etapie konkursu.
ue_flag
ARM
 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone