Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

Wehikułem czasu do Krasnegostawu w roku 2112!
Wpisany przez Administrator
środa, 21 marca 2012 21:42

 Laureaci_konkursu_5          Literatura science fiction ma fanów na całym świecie. Kreowanie świata przyszłości, organizowanie go wokół osiągnięć nauki i techniki, odległe galaktyki, to tylko niektóre wyróżniki fantastyki naukowej. Ten rodzaj przedstawiania świata znalazł także wielbicieli wśród uczniów naszej szkoły.

           Po serii zajęć z języka polskiego na temat science fiction dziewięcioro śmiałków podjęło trud stworzenia własnego opowiadania na temat: „Krasnystaw w roku 2112” i reprezentowania szkoły w konkursie literackim zorganizowanym pod patronatem Burmistrza Krasnegostawu Andrzeja Jakubca przez Krasnostawski Dom Kultury oraz Miejską Bibliotekę Publiczną w Krasnymstawie. Wysiłek się opłacił, albowiem uczniowie „Czwórki” zostali docenieni przez komisję, która przyznała laury następującym uczniom:

  • I NAGRODA – Michał Wójcik (Sen przedszkolaka)
  • II NAGRODA – Marcin Krawiec (Niezwykła wyprawa Marcina)
  • III NAGRODA – Weronika Słabek (Zwierzenia cybernatki)

          Wszystkim laureatom nagrody ufundowane przez Urząd Miasta Krasnystaw oraz dyplomy, jak również podziękowania dla opiekunów wręczył Burmistrz Krasnegostawu Andrzej Jakubiec. Uczniowie zostali przygotowani przez panią Monikę Skrzypę.

Laureaci_konkursu_3Laureaci_konkursu_4Laureaci_konkursu_1Laureaci_konkursu_2

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone