Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

Międzyszkolny Konkurs Przysłów Niemieckich
Wpisany przez Administrator
czwartek, 29 marca 2012 20:31

 Nasi_zawodnicy_w_konkursie_3           W dniu 1 marca 2012 r. uczniowie naszego gimnazjum wzięli udział w  Międzyszkolnym Konkursie Przysłów Niemieckich w Krupem. Konkurs składał się z trzech części.

           Do części plastycznej Paulina Iłowiecka z klasy II c przygotowała pracę plastyczną ilustrującą przysłowie Do trzech razy sztuka. W części artystycznej uczniowie zaprezentowali scenkę związaną z przysłowiem Nie kupuj kota w worku. W trzeciej części uczniowie mieli możliwość wykazania się znajomością stu przysłów niemieckich, w takich konkurencjach jak: układanie puzzli, kalambury, krzyżówki itp.

          W konkursie uczestniczyli: Patrycja Krzysztofiak, Magdalena Ociepa oraz Michał Słotwiński z klasy II c.

          Nasza drużyna zajęła czwarte miejsce. Uczniowie otrzymali nagrody rzeczowe oraz pamiątkowe dyplomy.

K. Magier

Nasi_zawodnicy_w_konkursie_9Nasi_zawodnicy_w_konkursie_8Nasi_zawodnicy_w_konkursie_7Nasi_zawodnicy_w_konkursie_6

Nasi_zawodnicy_w_konkursie_5Nasi_zawodnicy_w_konkursie_1Nasi_zawodnicy_w_konkursie_2Nasi_zawodnicy_w_konkursie_4

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone