Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

Konkurs fotograficzny" Wiosna w rozkwicie"!!!
Wpisany przez Administrator
wtorek, 08 maja 2012 15:13

             Wszystkich uczniów naszej szkoły zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym "Wiosna w rozkwicie". Interpretacja tematu dowolna. Prace należy wysyłać na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. do 24 maja. Każde zdjęcie powinno posiadać tytuł. Zapraszamy do bacznej obserwacji otoczenia i podzielenia się swoimi spostrzeżeniami w formie zdjęć. Każdy uczeń może przesłać na konkurs maksymalnie dwie fotografie. Najciekawsze umieścimy na stronie szkoły.

Zespół humanistyczny

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone