Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

Sukces młodych piłkarzy UKS "4" Krasnystaw
Wpisany przez Administrator
poniedziałek, 21 maja 2012 15:29

laur             W Finale Powiatowym XII Turnieju  Piłki Nożnej " Z podwórka na stadion" o Puchar Tymbarku drużyna naszej szkoły zajęła II miejsce. Do udziału w turnieju przystąpiło 11 drużyn chłopców oraz 5 drużyn dziewcząt.

 

            W wyniku losowania drużyny chłopców zostały podzielone na trzy grupy, gdzie rozgrywano mecze systemem "każdy z każdym " a najlepsze zespoły z każdej grupy awansowały do grupy finałowej. Drużyna UKS "4" pod opieką p. Romana Łukaszewskiego wygrała mecze: z SP Izbica 6:2, z SP Kraśniczyn 2:0, z SP nr 3 Krasnystaw 3:0. W finale nasi piłkarze pokonali drużynę z SP nr 5 z Krasnegostawu 2:1 ulegając drużynie UKS "Jedynka" Krasnystaw 5:0.

 

      Drużyna dziewcząt pod opieką p. Krzysztofa Sadło zajęła IV miejsce.

f2f1

Drużyna UKS"4" w składzie:

  • Mateusz Mołczan,
  • Jakub Repeć,
  • Bartłomiej Fidecki,
  • Piotr Wojciechowski,
  • Patryk Piłat,
  • Bartłomiej Kliszcz,
  • Kacper Korszla,
  • Kacper Franc,
  • Bartłomiej Dąbrowski

 

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone