Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

Poetyckie wyznanie Weroniki
Wpisany przez Administrator
niedziela, 27 maja 2012 19:20

 Konkurs_poezji_i_prozy_1        18 maja 2012 r. uczennice gimnazjum: Karolina Berun z klasy IIc oraz Weronika Kopeć z klasy IIIa reprezentowały naszą szkołę w kolejnej edycji  Konkursu Poezji i Prozy Niemieckojęzycznej organizowanego przez II Liceum Ogólnokształcące im. C. K. Norwida w Krasnymstawie. Weronika zajęła III miejsce. Obie uczennice otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz nagrody.

Konkurs_poezji_i_prozy_2Konkurs_poezji_i_prozy_3Konkurs_poezji_i_prozy_6

Konkurs_poezji_i_prozy_5Konkurs_poezji_i_prozy_4

 

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone