Uroczystości szkolne
Wyróznienia i nagrody ksiązkowe dla uczniów gimnazjum
sobota, 30 czerwca 2012 09:54

W klasach gimnazjalnych świadectwa z wyróżnieniem i nagrody książkowe i otrzymali:

W klasach IV - VI Szkoły Podstawowej świadectwa z wyróżnieniem i nagrody książkowe i otrzymali:

Z klas I – III SP nagrody książkowe otrzymali:

„Wszystko ma swoją kolej, miejsce i czas…..”
sobota, 30 czerwca 2012 06:56

Koniec_roku_2012      W Zespole Szkół nr 4 im. Jana Pawła II zakończył się rok szkolny, rok bardzo pracowity, ale obfitujący w wiele sukcesów, wydarzeń i niezapomnianych wrażeń.

Dzień projektów w naszej szkole
środa, 27 czerwca 2012 17:15

Dzien_Projektow           W poniedziałek, uczniowie klas II naszego gimnazjum uroczyście podsumowali całoroczną pracę nad projektami edukacyjnymi. To już drugi rok, kiedy uczniowie mają obowiązek wziąć udział w tym przedsięwzięciu, samodzielnie zaplanować i wykonać działania a następnie zaprezentować efekty swojej pracy swoim kolegom i koleżankom.

Święto Konstytucji 3 Maja oraz Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej
poniedziałek, 30 kwietnia 2012 11:04

Dyrektorzy szkół i placówek
i Uczniowie

W związku ze zbliżającą się kolejną rocznicą uchwalenia Konstytucji 3 Maja zwracam się do Państwa Dyrektorów i do społeczności szkolnych z gorącym apelem o stosowne uczczenie rocznicy tego szczególnego dla historii Polski wydarzenia poprzez organizowanie rocznicowych uroczystości na terenie Państwa szkół oraz aktywny udział w obchodach Święta Konstytucji w środowisku lokalnym.

Wyklęci - Niezapomniani
wtorek, 06 marca 2012 11:47

Wykleci-Niezapomniani_7        1 marca obchodziliśmy po raz drugi nowe święto państwowe – Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych” – ustanowione prze Sejm Rzeczpospolitej Polskiej w lutym 2011 roku. 2 marca w naszej szkole odbył się apel ku pamięci Żołnierzy Wyklętych przygotowany przez uczniów gimnazjum.

Laury dla najlepszych ...
środa, 22 lutego 2012 23:54
Prymusi-2012__9      21.02.2012 roku w Zespole Szkół nr 4 im. Jana Pawła II w Krasnymstawie odbyło się uroczyste spotkanie władz miasta, dyrekcji i grona nauczycielskiego z prymusami i ich rodzicami. Gratulacje odebrało 51 uczniów, którzy w I semestrze roku szkolnego 2011/2012 uzyskali rewelacyjne wyniki w nauce.

„W świątecznym nastroju…”
środa, 04 stycznia 2012 12:26
 W_swiatecznym_nastroju__01           Dzień 22 grudnia 2011 roku przebiegał w naszej szkole niezwykle wyjątkowo. W świąteczny nastrój wprowadziły nas dzieci ze świetlicy szkolnej. Młodzi „aktorzy” przygotowali inscenizacje „Mądry Kuba  i Niedźwiedź” oraz „Dary Św. Mikołaja”. Przedstawienie skierowane było do uczniów z klas I – III SP, którzy wraz z wychowawcami obejrzeli występy swoich kolegów.

W drodze do Betlejem...  Jasełka 2011

„Ta, co nie zginęła”
niedziela, 13 listopada 2011 09:46

2011_Dzien_Niepodleglosci_4           11 listopada, po raz 93 obchodziliśmy rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Z tej okazji w naszej szkole odbył się uroczysty apel poświęcony temu ważnemu wydarzeniu.