Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

„W świątecznym nastroju…”
Wpisany przez Administrator
środa, 04 stycznia 2012 12:26
 W_swiatecznym_nastroju__01           Dzień 22 grudnia 2011 roku przebiegał w naszej szkole niezwykle wyjątkowo. W świąteczny nastrój wprowadziły nas dzieci ze świetlicy szkolnej. Młodzi „aktorzy” przygotowali inscenizacje „Mądry Kuba  i Niedźwiedź” oraz „Dary Św. Mikołaja”. Przedstawienie skierowane było do uczniów z klas I – III SP, którzy wraz z wychowawcami obejrzeli występy swoich kolegów.
        Uczniowie ze świetlicy szkolnej zaprezentowali publiczności również talenty muzyczne i recytatorskie:  dzieci z klas pierwszych zaśpiewały kolędę „Pójdźmy wszyscy do stajenki” oraz „Wśród nocnej ciszy”, uczeń klasy III b Mateusz Mołczan  zagrał na flecie kolędę „Cicha noc”, publiczność wysłuchała też wierszy o tematyce bożonarodzeniowej.

           Na zakończenie dzieci złożyły wszystkim życzenia świąteczne. Artyści ze szkolnej świetlicy zostali przygotowani przez panie Kazimierę Włodarczyk i Elżbietę Saj – Gilewską.

W_swiatecznym_nastroju__02W_swiatecznym_nastroju__05W_swiatecznym_nastroju__03W_swiatecznym_nastroju__04

W_swiatecznym_nastroju__06W_swiatecznym_nastroju__08W_swiatecznym_nastroju__10W_swiatecznym_nastroju__07


 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone