Wycieczki i rajdy
Deszczowy Zamość z I „B”
poniedziałek, 04 czerwca 2012 20:56

Deszczowy_Zamosc__02         1 czerwca 2012 roku klasa I „B” z okazji Dnia Dziecka wybrała się do Zamościa. Głównymi punktami programu wycieczki były Piknik Naukowy (Akademia Nauki i Rozrywki) na Rynku Głównym Zamościa oraz zwiedzanie Zamojskiego Muzeum. Atrakcji nie popsuła nawet deszczowa pogoda.

Z wizytą w Warszawie
niedziela, 03 czerwca 2012 21:14

Wycieczka_kl_III_do_Warszawy_3      Dnia 29 maja 2012r.  uczniowie klas IIIA i IIIB szkoły podstawowej byli na wycieczce w Warszawie. Opiekę nad dziećmi sprawowali nauczyciele: pani Maria Liśkiewicz, pani Teresa Kubina, pani Małgorzata Wróbel  i pan Piotr Galiński. Po stolicy oprowadzał nas  przewodnik z lubelskiego biura turystycznego.

Do odważnych świat należy, czyli uczniowie z „Czwórki” w janowskiej szkole przetrwania.
niedziela, 03 czerwca 2012 20:58

Janow_2012_2

W dniach 28-30 maja br. uczniowie klas: IIIc, IIc, IIb gimnazjum oraz panie: Dominika Kura, Anita Iwanicka-Kulibab i Katarzyna Pocińska z Zespołu Szkół Nr 4 im. Jana Pawła II uczestniczyli w wycieczce do Janowa Lubelskiego. Za organizację wyprawy odpowiedzialne było biuro MAKAR na czele z kapitanem Pawłem Makiem.

Nagrodzeni za trud!
wtorek, 29 maja 2012 21:02

Nasi_uczniowie_na_Tygodniu_Szkoly_z_Pasja_5            15 maja 2012 roku grupa laureatów i finalistów konkursów przedmiotowych z Zespołu Szkół nr 4 w Krasnymstawie pojechała na wycieczkę do Lublina. Celem wyjazdu był udział w akcji pt. „Tydzień Szkoły z Pasją” organizowanej przez Kuratorium Oświaty w Lublinie i Katolicki Uniwersytet Lubelski.

„Kot w butach”, czyli wrażenia z podróży do Chełma
niedziela, 29 kwietnia 2012 18:51

kot_w_butach        W środę, 18 kwietnia 2012r., odbyła się wycieczka do Chełma na spektakl pt: „Kot w butach”. Uczestniczyli w niej uczniowie klas: IVa i Vb wraz z opiekunkami: p. Joanną Szewczuk, Magdaleną Nawrocką i Anitą Iwanicką – Kulibab.  O godz. 9.00. zebraliśmy się przed szkołą, czekając na autobus.

Wycieczka do Warszawy
piątek, 06 kwietnia 2012 13:01

Wycieczka_do_Warszawy_01          Dnia 27 marca odbyła się wycieczka do Warszawy, w której uczestniczyli uczniowie naszego gimnazjum. Opiekunami wycieczki byli: p. Marta Cięciera, p. Jolanta Garbal, p. Magdalena Nawrocka i p. Grzegorz Madeja.

TRZYNASTEGO WSZYSTKO ZDARZYĆ SIĘ MOŻE...
poniedziałek, 19 marca 2012 08:04

Trzynastego..._4           Uczniowie klasa Ic Gimnazjum nr 4 w Krasnymstawie wybrali się 13 marca  na lodowisko do Lublina, chcąc pożegnać zimę i zaprzeczyć przekonaniom, że 13-ty przynosi pecha.

Chemia – nasze życie, nasza przyszłość
sobota, 10 marca 2012 07:55

Pokazy-z-chemii-UMCS_2012_6        Naukowe doświadczenia i eksperymenty mogą być naprawdę ciekawe - zwłaszcza dla najmłodszych. Świat chemii i fizyki często jest uważany za skomplikowany i trudny w zrozumieniu. Można jednak  pokazać, że nauki ścisłe są przede wszystkim widowiskowe i interesujące.

Piruety, jaskółki i ... chemia
poniedziałek, 16 stycznia 2012 17:41
Lodowe_piruety_i_chemia_03             W poniedziałek 9 stycznia 2012 roku klasy: II b, III b, III a i III c wybrały się na wycieczkę do Lublina z opiekunami w osobach p. Alicji Skiby, p. Marty Cięciera, p. Jolanty Garbal i p. Grzegorza Madei. Celem wyprawy było uczestniczenie w pokazach chemicznych na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej, a dodatkową atrakcją – odwiedzenie lodowiska ICEMANIA.

Spotkanie z dinozaurami :)
wtorek, 18 października 2011 00:00

dinozaury_618 października uczniowie klasy Vb wraz z wychowawcą, Joanną Szewczuk i opiekunami wybrali się na jednodniową wycieczkę do Krasnobrodu. Odwiedzili tam park dinozaurów. Mieli okazję dowiedzieć się ciekawych informacji na temat życia tych prehistorycznych gadów oraz spędzić czas na świeżym powietrzu jednocześnie dobrze się bawiąc.

Krótka depesza z pola walki :)
środa, 12 października 2011 19:01

Pamiątkowe zdjęcie po akcji              Dzisiaj drużyna najbardziej zdesperowanych śmiałków z klas III naszego gimnazjum wybrała się na rozgrywki paintballowe. Uczniowie ubrani w ochronne kombinezony, maski i rękawice, uzbrojeni w markery z zapasem 200 pomarańczowych kulek zanurzyli się w leśną gęstwinę, by wypatrzyć i pokonać kolegów z drużyny przeciwnej.

Nasi na Targach Turystycznych
wtorek, 27 września 2011 18:04

Targi_turystyczne_w_Warszawie_08„Podróżować, doznawać wrażeń i uczyć się – znaczy żyć”

Szerpa Tenzing

Wszystkie elementy życia z przywołanego cytatu wystąpiły podczas naszej wycieczki do Warszawy. W sobotę 24 września, zarówno uczniowie szkoły podstawowej jak i gimnazjum wraz z opiekunami: p. I.Grzywna, T. Podgórniak, A.Rybczyńską-Manachiewicz, A. Mazurek i  M. Skrzypą udali się do stolicy, by uczestniczyć w XIX Międzynarodowych Targach Turystycznych.

Pokonaj własne słabości!
poniedziałek, 26 września 2011 16:26

Roztoczolandia_03  22 września bieżącego roku odbyła się wycieczka do Suśca. Brali w niej udział uczniowie klas: IIc i IIIc gimnazjum, a opiekę sprawowały panie: Dominika Kura, Anita Iwanicka- Kulibab oraz Dorota Szewczak.

Profilaktyczne i rekreacyjne rajdy rowerowe klasy Vb i VIb
czwartek, 22 września 2011 17:34

ZTU_Rajd_rowerowy_klVIb_12  Integracja jest podstawą współpracy w każdej grupie ludzi. Nic tak dobrze nie scala zespołu jak zaplanowane przedsięwzięcie, cel, wspólne trudności, które należy pokonać  razem z innymi. Przełamywanie własnych słabości i ograniczeń w grupie jest łatwiejsze i niesie większą frajdę dla wszystkich członków zespołu.

<< pierwsza < poprzednia 1 2 następna > ostatnia >>