Pokonaj własne słabości!
poniedziałek, 26 września 2011 16:26

Roztoczolandia_03  22 września bieżącego roku odbyła się wycieczka do Suśca. Brali w niej udział uczniowie klas: IIc i IIIc gimnazjum, a opiekę sprawowały panie: Dominika Kura, Anita Iwanicka- Kulibab oraz Dorota Szewczak.

Pierwszym punktem wyjazdu, na który wszyscy czekali, był park linowy – Roztoczolandia. Najpierw uczniowie zostali poinformowani przez instruktora o zasadach bezpieczeństwa i otrzymali odpowiednie wyposażenie. W pełni przygotowani weszli na trasę. W parku można było sprawdzić swoje umiejętności, takie jak utrzymywanie równowagi, zwinność czy spryt.  Uczestnicy badali również swoją odwagę, przechodząc po linie zawieszonej nad wodą na wysokości pierwszego piętra. Jak się okazało, strach ma tylko wielkie oczy. Wszyscy uczniowie poradzili sobie bowiem z tym zadaniem znakomicie.  Zapierający dech w piersiach i pełen emocji okazał się zjazd po linie wiszącej nad zbiornikiem wodnym, ale i tym razem młodzież poradziła sobie bezbłędnie Laughing  . Po wyczynach sportowych przyszedł czas na posiłek w Mc Donaldzie.

Wycieczkę należy zaliczyć do udanych. Niecodziennie ma się okazję skorzystać z tego typu atrakcji i doświadczyć tylu wrażeń!!!

Eliza Maciąg kl.IIIc gimn.

Roztoczolandia_01Roztoczolandia_02Roztoczolandia_04Roztoczolandia_06Roztoczolandia_07

Roztoczolandia_08Roztoczolandia_09Roztoczolandia_10Roztoczolandia_13Roztoczolandia_11

Roztoczolandia_12Roztoczolandia_14Roztoczolandia_15Roztoczolandia_16Roztoczolandia_20Roztoczolandia_17

Roztoczolandia_19Roztoczolandia_22Roztoczolandia_23Roztoczolandia_24Roztoczolandia_25Roztoczolandia_26