Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

Pokonaj własne słabości!
Wpisany przez Administrator
poniedziałek, 26 września 2011 16:26

             Roztoczolandia_03  22 września bieżącego roku odbyła się wycieczka do Suśca. Brali w niej udział uczniowie klas: IIc i IIIc gimnazjum, a opiekę sprawowały panie: Dominika Kura, Anita Iwanicka- Kulibab oraz Dorota Szewczak.

            

              Pierwszym punktem wyjazdu, na który wszyscy czekali, był park linowy – Roztoczolandia. Najpierw uczniowie zostali poinformowani przez instruktora o zasadach bezpieczeństwa i otrzymali odpowiednie wyposażenie. W pełni przygotowani weszli na trasę. W parku można było sprawdzić swoje umiejętności, takie jak utrzymywanie równowagi, zwinność czy spryt.  Uczestnicy badali również swoją odwagę, przechodząc po linie zawieszonej nad wodą na wysokości pierwszego piętra. Jak się okazało, strach ma tylko wielkie oczy. Wszyscy uczniowie poradzili sobie bowiem z tym zadaniem znakomicie.  Zapierający dech w piersiach i pełen emocji okazał się zjazd po linie wiszącej nad zbiornikiem wodnym, ale i tym razem młodzież poradziła sobie bezbłędnie Laughing  . Po wyczynach sportowych przyszedł czas na posiłek w Mc Donaldzie.

                Wycieczkę należy zaliczyć do udanych. Niecodziennie ma się okazję skorzystać z tego typu atrakcji i doświadczyć tylu wrażeń!!!

Eliza Maciąg kl.IIIc gimn.

Roztoczolandia_01Roztoczolandia_02Roztoczolandia_04Roztoczolandia_06Roztoczolandia_07

Roztoczolandia_08Roztoczolandia_09Roztoczolandia_10Roztoczolandia_13Roztoczolandia_11

Roztoczolandia_12Roztoczolandia_14Roztoczolandia_15Roztoczolandia_16Roztoczolandia_20Roztoczolandia_17

Roztoczolandia_19Roztoczolandia_22Roztoczolandia_23Roztoczolandia_24Roztoczolandia_25Roztoczolandia_26

Roztoczolandia_21Roztoczolandia_27Roztoczolandia_28Roztoczolandia_36Roztoczolandia_29

Roztoczolandia_31Roztoczolandia_32Roztoczolandia_33Roztoczolandia_34Roztoczolandia_01

Roztoczolandia_05Roztoczolandia_18Roztoczolandia_30


 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone