Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

TRZYNASTEGO WSZYSTKO ZDARZYĆ SIĘ MOŻE...
Wpisany przez Administrator
poniedziałek, 19 marca 2012 08:04

 Trzynastego..._4           Uczniowie klasa Ic Gimnazjum nr 4 w Krasnymstawie wybrali się 13 marca  na lodowisko do Lublina, chcąc pożegnać zimę i zaprzeczyć przekonaniom, że 13-ty przynosi pecha.

        Uczestnicy wycieczki udowodnili, że w przesądy nie należny wierzyć - wszyscy wrócili do Krasnegostawu cali i zdrowi. Jazda na łyżwach każdemu przyniosła wiele radości. Niektórzy pokonali swoje ograniczenia i lęki, inni odkryli w sobie nieznane dotąd pokłady talentu, a może nawet pasji. Po jeździe (niemalże figurowej) na lodzie, troszeczkę zmęczeni uczniowie odwiedzili kino  w centrum handlowym Plaza – jednak „John Carter z Marsa” nie pozwolił zasnąć z nudów w kinowych fotelach. Film przeniósł wszystkich na tajemniczą planetę Barsoom pełną przedziwnych istot, gdzie główny bohater walczył ze złem i odnalazł prawdziwą miłość . Już w drodze powrotnej niektórzy pytali o cel i termin kolejnej wyprawy – więc można się domyślać, że miło spędzili czas w swoim towarzystwie.

Opiekunowie wycieczki: Agnieszka Manachiewicz i Inez Czystowska

Trzynastego..._1Trzynastego..._2Trzynastego..._3Trzynastego..._5
Trzynastego..._6Trzynastego..._7Trzynastego..._8Trzynastego..._9
 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone