Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

Wycieczka do Warszawy
Wpisany przez Administrator
piątek, 06 kwietnia 2012 13:01

Wycieczka_do_Warszawy_01          Dnia 27 marca odbyła się wycieczka do Warszawy, w której uczestniczyli uczniowie naszego gimnazjum. Opiekunami wycieczki byli: p. Marta Cięciera, p. Jolanta Garbal, p. Magdalena Nawrocka i p. Grzegorz Madeja.

 

       O godzinie 6.30 wyruszyliśmy spod budynku szkoły. Po kilku godzinach dotarliśmy do stolicy Rzeczypospolitej Polskiej. Pierwszym punktem wycieczki było zwiedzanie siedziby TVP, gdzie mieliśmy okazję zobaczyć niektóre telewizyjne studia oraz poznać medialne triki.
         Następnie spacerowaliśmy po Cmentarzu Powązkowskim, który powstał w 1790 roku. Zapaliliśmy tam symboliczne znicze ku pamięci sławnych osobistości i zasłużonych żołnierzy.
          Później wciągnęliśmy się w wir zakupów i zjedliśmy obiad w galerii Arkadia. Zadowoleni  wróciliśmy do autokaru, by udać się w drogę powrotną.  Około godziny 22 dojechaliśmy do Krasnegostawu.
           Z niecierpliwością czekamy na następne wycieczki.

Wycieczka_do_Warszawy_03Wycieczka_do_Warszawy_02Wycieczka_do_Warszawy_08Wycieczka_do_Warszawy_05

Wycieczka_do_Warszawy_06Wycieczka_do_Warszawy_09Wycieczka_do_Warszawy_10Wycieczka_do_Warszawy_11

Wycieczka_do_Warszawy_12Wycieczka_do_Warszawy_13Wycieczka_do_Warszawy_14Wycieczka_do_Warszawy_15

Wycieczka_do_Warszawy_18Wycieczka_do_Warszawy_16Wycieczka_do_Warszawy_17

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone