Wydarzenia kulturalne
„JAK ZAWSZE” Z WIZYTĄ W STĘŻYCY
niedziela, 24 czerwca 2012 08:47

Dnia 27 maja zespół „Jak zawsze” miał okazję wystąpić w kościele p.w.  Podwyższenia Krzyża Świętego w Stężycy. Kościół wybudowany został w latach 1870 – 1875. Jest to kościół murowany z białego kamienia, jednonawowy. Jest on  bardzo ładny i  kameralny. Obecnym proboszczem parafii jest ks. Adam Bratek.

Biało - czerwone szaleństwo w Czwórce
wtorek, 12 czerwca 2012 19:45

euro_2012_0_0_0

Od 8 czerwca towarzyszą nam piłkarskie emocje. Wtorek - 12 czerwca -  ogłoszono  w naszej szkole „Dniem Kibica”. Uczniowie, nauczyciele i dyrekcja nie zawiedli! W biało – czerwonych barwach narodowych stawili się tego dnia w szkole. Nie obyło się bez stosownego makijażu, fryzur, szalików, zabawnych nakryć głowy i flag. Cała szkoła na ten dzień zamieniła się w jedna wielką "strefę młodego kibica".

Uczeń naszej szkoły na EURO!!!
niedziela, 10 czerwca 2012 19:59

120M       Kornel Piwko uczeń klasy IA naszej szkoły został jednym z członków Dziecięcej Eskorty McDonald’s podczas turnieju EURO 2012 w Polsce i na Ukrainie.

Dla Ciebie Mamo…
wtorek, 29 maja 2012 21:14

Dla_Ciebie_Mamo_1           Mama… to słowo najbliższe każdemu, nie tylko małemu człowiekowi… Mama… Święto Mamy obchodziliśmy 26 maja, każdy z nas obchodzi je na swój sposób.

Niezapominajkowa „Czwórka”
wtorek, 22 maja 2012 09:32
Niezapominajka_2012_17           Dnia 15.05.2012r.  uczniowie naszej szkoły  tradycyjnie, w niebieskich strojach, świętowali Dzień Polskiej Niezapominajki. Pomysł święta powstał dziesięć lat temu, aby przypominać o ważnych sprawach: o czystości wody, gleby , atmosfery, o potrzebie zachowania „naszego zielonego serca przyrody”.

Niezapominajka - ogłoszenie
poniedziałek, 14 maja 2012 10:00
Informacja dla uczniów klas IV - VI szkoły podstawowej
Jutro, 15 maja, na trzeciej godzinie lekcyjnej odbędzie sie apel z okazji "Dnia Polskiej Niezapominajki". Na apelu podsumujemy konkurs plastyczny pod hasłem "Jak z "Czwórki" dzieci segregują śmieci" i fotograficznego "Przyroda w obiektywie". Zgodnie z nowym kolorowym zwyczajem jutrzejszy dzień ogłaszamy
niebieskim

Dzień Otwarty
niedziela, 22 kwietnia 2012 22:47

Dzien-otwarty_49    W sobotę, 21 kwietnia w naszej szkole odbył się kolejny Dzień Otwarty - impreza skierowana dla naszych najmłodszych mieszkańców miasta i przyszłorocznych uczniów. Przedszkolaki z miejskich przedszkoli, wraz z rodzicami mogli „od środka” obejrzeć naszą „Czwórkę”, zapoznać się z układem klasopracowni i korytarzy, poznać starszych kolegów i koleżanki, zobaczyć nauczycieli, ale przede wszystkim mieli możliwość wzięcia udziału w całej gamie atrakcji, jakie szkoła przygotowała specjalnie dla nich.

Spotkania z Andersenem
poniedziałek, 02 kwietnia 2012 20:24

Spotkanie_z_Andersenem_8Spotkania z Andersenem w bibliotece Zespołu Szkół nr 4

podczas Międzynarodowego Dnia Książki dla Dzieci

Być blisko Boga
poniedziałek, 02 kwietnia 2012 19:57

jpII-s       „Być blisko Boga” – pod takim hasłem uczniowie Zespołu Szkół nr 4 w Krasnymstawie upamiętnili siódmą rocznicę śmierci swego PatronaJana Pawła II.

Kolorowo i filmowo
poniedziałek, 02 kwietnia 2012 18:55

Kolorowo_i_filmowo_5           W czwartek, 29 marca w Sali Semikowej Urzędu Miasta Krasnystaw miało miejsce uroczyste otwarcie wystawy fotograficznej pt. "Kolorowo i filmowo".

Targi Edukacyjne w naszej szkole
wtorek, 27 marca 2012 20:13

Targi_edukacyjne_2012_13          Młodzieżowe Centrum Kariery OHP w Krasnymstawie przy współpracy ze Starostwem Powiatowym  i Urzędem Miasta Krasnystaw po raz czwarty zorganizowało  Targi Edukacyjne.

Wiosenne szaleństwa
czwartek, 22 marca 2012 19:18

3

21 marca 2012r. uczniowie i nauczyciele naszej szkoły hucznie świętowali nadejście długo wyczekiwanej wiosny. Najmłodsi uczniowie wraz z wykonaną przez siebie Marzanną poszli na łąki niedaleko szkoły przywitać wiosnę i pożegnać zimę.

"Jestem tu"
niedziela, 11 marca 2012 16:50

Producent filmu, Ewa Magdziarz, opowiada o kulisach jego powstawania    10 marca w auli Państwowej Szkoły Muzycznej w Krasnymstawie odbył się premierowy pokaz filmu pt. „Jestem tu”. Obraz jest efektem warsztatów filmowych „Kręćmy film”  prowadzonych w roku ubiegłym w Młodzieżowym Dyskusyjnym Klubie Filmowym „Iluzjon” działającym przy II LO im. Cypriana Kamila Norwida w Krasnymstawie.

,,BIG MAMMA BAND” - charytatywnie
czwartek, 23 lutego 2012 11:24
Big_Mamma_Band_-_charytatywnie_11         ,,Dobra nigdy za wiele” to hasło koncertu, który  odbył się 15.02.2012 r. w Zespole Szkół nr 4 w Krasnymstawie. W pierwszej części koncertu usłyszeliśmy szkolny zespół rockowy, który swój debiut sceniczny miał  na uroczystości z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Sprostał on niełatwemu  zadaniu,  grając przed własną publicznością, a usłyszeliśmy ich w utworach: Oni przyjdą tu, Sweet Home Alabama, By the Sword.

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 następna > ostatnia >>