Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

Szkolne koło fotograficzne na plenerze w Lublinie
Wpisany przez Administrator
środa, 07 września 2011 19:06

2011_I_Plener_lubelski_24

Rozpoczął się nowy rok szkolny i nasze koło fotograficzne wznowiło działalność po wakacyjnej przerwie. Tym razem pasjonaci spod znaku srebrno - złotej blendy i transparentnej parasolki Innocent postanowili rozpocząć "mocnym uderzeniem" i zorganizowali artystyczny plener fotograficzny na Starym Mieście w Lublinie.

Zakamarki Szambelańskiej, Dominikańskiej i Złotej, urokliwe bramy ulicy Jezuickiej, piwnice i drewniane schody ukryte w głębi podwórek, są jaky stworzone dla miłośników artystycznych doznań i twórczych poszukiwań. Takie klimaty lubimy baaaaaardzo. Dzięki współpracy z KDK i Urzędem Miasta, 3 września, zaraz po rozpoczeciu roku szkolnego, udało się zorganizować wyjazd i kilkugodzinną sesję dla wszystkich uczestników koła. Nasi fotoamatorzy mogli popróbowac swoich sił w konfrontacji z architekturą, portretem i fotografią nocną. Mogli pobawić się światłem, a przy okazji poznać nieznane dotąd zakątki Starego Miasta i  zwyczaje ich mieszkańców Wink.  Było bardzo sympatycznie.  Nasze twórcze poszukiwania tak zainspirowały jednego z zawodowych fotografów ślubnych, który obok robił sesję ślubną, że "porzucił" na chwilę  Państwa Młodych i przyłączył sie do naszej gromadki.

2011_I_Plener_lubelski_282011_I_Plener_lubelski_222011_I_Plener_lubelski_27

 

Więcej zdjęć i efekty pracy  możecie zobaczyć na stronie internetowej naszego koła. Zapraszamy.

W planach - podobna sesja fotograficzna w Zamościu. Już niebawem Smile

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone