Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

MŁODZI GŁOSUJĄ 2011
Wpisany przez Administrator
poniedziałek, 17 października 2011 12:50

Mlodzi_glosuja_04                   W gimnazjum nr 4 w Krasnymstawie ruszył projekt edukacyjny Młodzi Głosują realizowany przez uczniów klasy IIB. W ramach projektu w klasach gimnazjalnych przedstawiliśmy prezentację na temat parlamentu oraz zaletach udziału w głosowaniu.

                   W centrum miasta przeprowadziliśmy ankietę i rozdawaliśmy ulotki zachęcające do udziału w wyborach oraz decydowaniu o przyszłości naszego kraju.

                  30. IX 2011 w sali 52 przygotowano lokal wyborczy, w którym uczniowie naszej szkoły brali udział w prawyborach oraz wyborach do samorządu szkolnego. Powołaliśmy komisję wyborczą, w której zasiadały uczennice klasy II i III gimnazjum. Głosować można było od godz. 7.15 do godz. 13.15 . Najwięcej głosów zdobyli uczniowie:  ze szkoły podstawowej - Michał Moń,  zaś z gimnazjum - Kamil Wędzina. Partią polityczną cieszącą się największym poparciem wśród naszych uczniów w zorganizowanych prawyborach został Ruch Poparcia Palikota. Mamy nadzieję, że nasze działania zostały zauważone i przyczyniły się do poprawy świadomości młodzieży na temat odpowiedzialności spoczywających na polskich wyborcach.

Mlodzi_glosuja_01Mlodzi_glosuja_02Mlodzi_glosuja_03Mlodzi_glosuja_05

Mlodzi_glosuja_06Mlodzi_glosuja_07Mlodzi_glosuja_08Mlodzi_glosuja_09

Mlodzi_glosuja_10Mlodzi_glosuja_11Mlodzi_glosuja_12

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone