Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

Wiosenne szaleństwa
Wpisany przez Administrator
czwartek, 22 marca 2012 19:18

3

          21 marca 2012r. uczniowie i nauczyciele naszej szkoły hucznie świętowali nadejście długo wyczekiwanej wiosny. Najmłodsi uczniowie wraz z wykonaną przez siebie Marzanną poszli na łąki niedaleko szkoły przywitać wiosnę i pożegnać zimę.

 

             W szkole podstawowej i gimnazjum Samorząd Uczniowski zorganizował różne konkursy dla uczniów m.in. wiedzowy - dotyczący znajomości naszej szkoły, konkurs estradowy ,,Mam talent!” w którym uczniowie mogli zaprezentować własne umiejętności i uzdolnienia. Były więc występy akrobatyczne, taneczne, wokalne i muzyczne. Uczniowie występowali solo oraz zespołowo. W przerwach  prezentowali pokaz wiosennej mody.

              Przemek Franczak z klasy IIIC gimnazjum i  Maciek Kowalczyk z IVA szkoły podstawowej udowodnili, że żadne tajemnice naszego szkolnego życia nie są im obce. To oni zostali laureatami konkursu miedzowego. Konkurencje ,,Mam talent!” również wywołały wielkie emocje i wrażenia na widowni. Tutaj zwycięzcami w podstawówce okazali się Patryk Adamczuk i Ernest Kopeć z klasy VA, którzy zaprezentowali swoje umiejętności akrobatyczne. Drugie miejsce zajął Kuba Krawczyk z klasy VIA także w  pokazie sportowym. Trzecie miejsce zajął duet: Julia Ogonowska i Ada Szewczuk z klasy IVA. Dziewczęta zaśpiewały piosenkę Sylwii Grzeszczak, pt. ,,Karuzela”.

          W gimnazjum pierwsze miejsce zajęli  uczniowie z klasy IIB, którzy zaprezentowali pokaz taneczno-kabaretowy, drugie miejsce zdobyła grupa z klasy IIIC „Robaczki Łukasza” - wykonując układ taneczny do miksowanej muzyki, a trzecie miejsce chłopcy z IIC - za humorystyczny skecz.

Magda Ociepa

I_Dzien_Wiosny_07412

I_Dzien_Wiosny_01I_Dzien_Wiosny_04I_Dzien_Wiosny_06I_Dzien_Wiosny_12
I_Dzien_Wiosny_11I_Dzien_Wiosny_13I_Dzien_Wiosny_14I_Dzien_Wiosny_18
I_Dzien_Wiosny_20I_Dzien_Wiosny_03I_Dzien_Wiosny_08I_Dzien_Wiosny_17
I_Dzien_Wiosny_19I_Dzien_Wiosny_15I_Dzien_Wiosny_21I_Dzien_Wiosny_16I_Dzien_Wiosny_23
I_Dzien_Wiosny_09I_Dzien_Wiosny_05I_Dzien_Wiosny_22I_Dzien_Wiosny_02

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone