Biało - czerwone szaleństwo w Czwórce
wtorek, 12 czerwca 2012 19:45

euro_2012_0_0_0

Od 8 czerwca towarzyszą nam piłkarskie emocje. Wtorek - 12 czerwca -  ogłoszono  w naszej szkole „Dniem Kibica”. Uczniowie, nauczyciele i dyrekcja nie zawiedli! W biało – czerwonych barwach narodowych stawili się tego dnia w szkole. Nie obyło się bez stosownego makijażu, fryzur, szalików, zabawnych nakryć głowy i flag. Cała szkoła na ten dzień zamieniła się w jedna wielką "strefę młodego kibica".

Mając nadzieję, że nasz doping przyczyni się do sukcesów naszej reprezentacji na mistrzostwach, trzymamy kciuki za Biało – Czerwonych!!!

Ups.. emocje i fantazja poniosły także grafika, ale co tam, mistrzostwa w Polsce nie zdarzają się przecież co roku :)