Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

Biało - czerwone szaleństwo w Czwórce
Wpisany przez Administrator
wtorek, 12 czerwca 2012 19:45

          euro_2012_0_0_0

         Od 8 czerwca towarzyszą nam piłkarskie emocje. Wtorek - 12 czerwca -  ogłoszono  w naszej szkole „Dniem Kibica”. Uczniowie, nauczyciele i dyrekcja nie zawiedli! W biało – czerwonych barwach narodowych stawili się tego dnia w szkole. Nie obyło się bez stosownego makijażu, fryzur, szalików, zabawnych nakryć głowy i flag. Cała szkoła na ten dzień zamieniła się w jedna wielką "strefę młodego kibica".

         Mając nadzieję, że nasz doping przyczyni się do sukcesów naszej reprezentacji na mistrzostwach, trzymamy kciuki za Biało – Czerwonych!!!

 

POLSKA_-_BIALO_CZERWONI_00POLSKA_-_BIALO_CZERWONI_01POLSKA_-_BIALO_CZERWONI_02POLSKA_-_BIALO_CZERWONI_03POLSKA_-_BIALO_CZERWONI_04POLSKA_-_BIALO_CZERWONI_05POLSKA_-_BIALO_CZERWONI_06POLSKA_-_BIALO_CZERWONI_07POLSKA_-_BIALO_CZERWONI_08POLSKA_-_BIALO_CZERWONI_10POLSKA_-_BIALO_CZERWONI_11POLSKA_-_BIALO_CZERWONI_13POLSKA_-_BIALO_CZERWONI_14POLSKA_-_BIALO_CZERWONI_15POLSKA_-_BIALO_CZERWONI_16POLSKA_-_BIALO_CZERWONI_17POLSKA_-_BIALO_CZERWONI_18POLSKA_-_BIALO_CZERWONI_19POLSKA_-_BIALO_CZERWONI_20POLSKA_-_BIALO_CZERWONI_21

Ups.. emocje i fantazja poniosły także grafika, ale co tam, mistrzostwa w Polsce nie zdarzają się przecież co roku :)

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone