Akcje charytatywne
POMAGAMY ZWIERZĘTOM ZE SCHRONISKA!
wtorek, 05 lutego 2013 14:10
 Help_dog        Jak co roku  uczniowie naszej szkoły  starają się pomóc  bezdomnym zwierzętom przetrwać trudny zimowy czas.

Góra Grosza – XIII edycja
środa, 16 stycznia 2013 10:17
GG2012         Podczas tegorocznej XIII edycji akcji charytatywnej Góra Grosza  po raz  kolejny mogliśmy przekonać się, że cała społeczność naszej szkoły lubi  pomagać.

Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę 2012 - podsumowanie naszej szkolnej zbiórki.
czwartek, 20 grudnia 2012 11:08

PDPZ_2012_3      Z dumą ogłaszamy, że wielka zbiórka darów prowadzona w naszej szkole w ramach akcji Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę zakończyła się. Dary zostały przekazane do Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Krasnymstawie, skąd w najbliższym czasie trafią do najbardziej potrzebujących rodzin z naszego miasta.

Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę 2012 - pierwsi darczyńcy już są!
czwartek, 29 listopada 2012 12:51

pdpza

Dołącz do grona ludzi o słonecznych sercach!

Nasza szkoła po raz kolejny włączyła się do ogólnopolskiej akcji "Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę" prowadzonej pod patronatem Radia Lublin. W szkole założony został sztab akcji, który koordynował będzie zbiórkę darów dla najbardziej potrzebujących rodzin w naszym mieście.