Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

POMAGAMY ZWIERZĘTOM ZE SCHRONISKA!
Wpisany przez Administrator
wtorek, 05 lutego 2013 14:10
 Help_dog        Jak co roku  uczniowie naszej szkoły  starają się pomóc  bezdomnym zwierzętom przetrwać trudny zimowy czas.

       W związku z tym członkowie Szkolnego Koła Ligi Ochrony  Przyrody ogłosili zbiórkę pieniędzy oraz darów rzeczowych- ciepłych koców,  ręczników i suchej karmy. Miło nam poinformować, że społeczność szkolna aktywnie włączyła się do akcji. Udało się zebrać 250 złotych, 100 kilogramów suchej karmy oraz kilka koców i ręczników. Za zebrane pieniądze zakupiono dodatkowo karmę w puszkach i wszystkie dary zostały przekazane do schroniska dla bezdomnych zwierząt w Zamościu. Cieszymy się, że kolejny rok możemy pomóc naszym czworonożnym przyjaciołom.

Animals

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone