Działania profilaktyczne
AKCJA „OZNAKUJ SWÓJ ROWER!”
piątek, 07 czerwca 2013 12:35

Oznakuj_swoj_rower_-_09     5 czerwca w naszej szkole odbyła się akcja znakowania rowerów. Została przeprowadzona przez sierżant Anetę Paradowską i młodszego aspiranta Piotra Stręfnera z zespołu dzielnicowych Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie.

Zachowaj Trzeźwy Umysł - Kampania 2013
środa, 10 kwietnia 2013 10:03
ztu-R-360
Kampania 2013 ruszyła!

W ramach działań proponujemy ciekawe lekcje poświęcone profilaktyce oraz konkursy.

Zapraszamy do udziału wszystkich uczniów.

Zanim wyruszymy na rajd…
środa, 10 kwietnia 2013 09:29

Pierwsza_pomoc_dla_malego_turysty_01       Mali turyści z Klubu Turystycznego „Chodaczek” uczestniczyli w ciekawych zajęciach z pielęgniarka szkolną. Wysłuchali pogadanki na temat  Jak zachować się w różnych trudnych sytuacjach podczas wędrówki pieszej”. Pod okiem pani pielęgniarki kompletowali apteczkę pierwszej pomocy. Uczyli się bandażowania, zakładania opatrunków.

Akcja ratownicza w Czwórce.
sobota, 09 marca 2013 18:41

Ratownicy

Wszystko trwało kilka minut. Liczył się czas! Na korytarzu leżał nieprzytomny nastolatek. Jego koleżanka Patrycja próbowała mu pomóc. Oceniła sytuację, ułożyła go w pozycji bezpiecznej i poprosiła o pomoc przechodzącą obok osobę. Telefon do dyspozytorni wykonał świadek wypadku. Chwilę później na końcu korytarza na drugim piętrze  pojawili się wezwani ratownicy.

Wesoło i sportowo, czyli zimowisko w Czwórce!
poniedziałek, 25 lutego 2013 14:39
 Zimowisko_2013_09        W Zespole Szkół nr 4 Im. Jana Pawła II w Krasnymstawie zorganizowano zimowy wypoczynek dla 25 uczniów. Zgodnie z planem dzieci miały zapewnione wyżywienie oraz ciekawe pomysły na aktywny wypoczynek.

Inauguracja "Żyj normalnie" i podsumowanie ZTU 2012
środa, 05 grudnia 2012 18:25

Podsumowanie_ZTU_03

Co za młodzież!.. Gdzie oni się tego wszystkiego uczą?!... W szkole?! – mamrotał pod nosem niezadowolony i lekko przestraszony wilk. Na nic zdały się jego wcześniejsze próby przekupienia  jegomościa w czerwonej bluzie z kapturem. Tajemniczy, kolorowy proszek oraz  puszka złocistego płynu nie wywołały większego zainteresowania u Kapturka, a wilk musiał się ratować ucieczką przed krewkim młodzieńcem.

Śniadanie daje moc
czwartek, 15 listopada 2012 11:25

Sniadanie_daje_moc_37        W Szkole Podstawowej nr 4 im. Jana Pawła II w Krasnymstawie po raz kolejny przeprowadzono zajęcia w ramach ogólnopolskiej akcji „Śniadanie daje moc”. Uczniowie klas I – III  samodzielnie przygotowywali kanapki, sałatki i surówki. Do przygotowania posiłku uczniowie używali produktów odżywczych, bogatych w witaminy.

Sprzątamy Świat!
środa, 19 września 2012 12:19

plakat2012-grafika_l

17 września 2012 uczniowie z Zespołu Szkół nr 4 im. Jana Pawła II w Krasnymstawie po raz kolejny wzięli udział w akcji "Sprzątanie świata". Tegorocznej edycji ogólnopolskiej akcji przyświecało hasło "Kocham, lubię, szanuję… nie śmiecę".