Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

Sprzątamy Świat!
Wpisany przez Administrator
środa, 19 września 2012 12:19

            plakat2012-grafika_l

            17 września 2012 uczniowie z Zespołu Szkół nr 4 im. Jana Pawła II w Krasnymstawie po raz kolejny wzięli udział w akcji "Sprzątanie świata". Tegorocznej edycji ogólnopolskiej akcji przyświecało hasło "Kocham, lubię, szanuję… nie śmiecę".

           W tegorocznej akcji, uczniowie klas piątych ( klasa VA i V B) szkoły podstawowej z nauczycielami, łącznie około 45 osób porządkowali teren wzdłuż ul. Piłsudskiego oraz teren wokół targowiska. Zbierano wszelkiego rodzaju śmieci: papier, plastikowe butelki, worki, resztki jedzenia, fragmenty odzieży, szkło, kawałki metalu.

            Uczniowie zebrali łącznie 8 worków śmieci, które pozostawiono w umówionym wcześniej miejscu. Akcji towarzyszyły pogadanki w klasach na temat celowości tego typu przedsięwzięć oraz potrzeby segregacji odpadów i dbałości o środowisko. Dzieci z zapałem przystąpiły do porządkowania wyznaczonych terenów. Po zakończeniu zbiórki, dzieci chętnie skonsumowały kiełbaski przekazane przez Urząd Miasta Krasnystaw. Wszystkim uczniom naszej szkoły biorącym udział w akcji dziękujemy za duże zaangażowanie.

123

KP

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone