Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

Zanim wyruszymy na rajd…
Wpisany przez Administrator
środa, 10 kwietnia 2013 09:29

Pierwsza_pomoc_dla_malego_turysty_01       Mali turyści z Klubu Turystycznego „Chodaczek” uczestniczyli w ciekawych zajęciach z pielęgniarka szkolną. Wysłuchali pogadanki na temat  Jak zachować się w różnych trudnych sytuacjach podczas wędrówki pieszej”. Pod okiem pani pielęgniarki kompletowali apteczkę pierwszej pomocy. Uczyli się bandażowania, zakładania opatrunków.

      Po teoretycznym przygotowaniu w klasie odbyły się ćwiczenia praktyczne. Tak przygotowani turyści mogą zmierzyć się z każdym niebezpieczeństwem na szlaku.

 

Pierwsza_pomoc_dla_malego_turysty_01Pierwsza_pomoc_dla_malego_turysty_02Pierwsza_pomoc_dla_malego_turysty_03Pierwsza_pomoc_dla_malego_turysty_04Pierwsza_pomoc_dla_malego_turysty_05Pierwsza_pomoc_dla_malego_turysty_06Pierwsza_pomoc_dla_malego_turysty_07Pierwsza_pomoc_dla_malego_turysty_08Pierwsza_pomoc_dla_malego_turysty_09Pierwsza_pomoc_dla_malego_turysty_10Pierwsza_pomoc_dla_malego_turysty_11Pierwsza_pomoc_dla_malego_turysty_12Pierwsza_pomoc_dla_malego_turysty_13Pierwsza_pomoc_dla_malego_turysty_14Pierwsza_pomoc_dla_malego_turysty_15Pierwsza_pomoc_dla_malego_turysty_16Pierwsza_pomoc_dla_malego_turysty_17Pierwsza_pomoc_dla_malego_turysty_18Pierwsza_pomoc_dla_malego_turysty_19Pierwsza_pomoc_dla_malego_turysty_20Pierwsza_pomoc_dla_malego_turysty_21Pierwsza_pomoc_dla_malego_turysty_22

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone