Zachowaj Trzeźwy Umysł - Kampania 2013
środa, 10 kwietnia 2013 10:03
ztu-R-360
Kampania 2013 ruszyła!

W ramach działań proponujemy ciekawe lekcje poświęcone profilaktyce oraz konkursy.

Zapraszamy do udziału wszystkich uczniów.

Bliższych informacji szukajcie u pedagoga lub na stronie internetowej

www.trzezwyumysl.pl

Organizatorzy konkursów przewidzieli dla zwycięzców wiele atrakcyjnych nagród!

Termin składania prac: 31 maja 2013

Prace plastyczne i literackie należy składać w gabinecie pedagoga i psychologa.

Konkursy dla uczniów Szkoły Podstawowej:

- „Mały odkrywca” - waszym zadaniem jest wypełnić ulotkę zawierającą pięć  pytań dotyczących polskich atrakcji turystycznych (ulotki  otrzymacie od wychowawców).

- „Na tropie piękna” - konkurs plastyczno - literacki – narysujcie lub opiszcie najpiękniejsze, najbardziej niezwykłe miejsca w swojej okolicy (technika wykonania pracy plastycznej - dowolna, format - maks. A0, praca literacka - maks. 3600 znaków).

- „Nasza piękna okolica” – klasy mają wykonać cykl 10 zdjęć ilustrujących piękno swojej okolicy. Liczy się pomysł i sposób prezentacji!

Konkursy dla uczniów Gimnazjum:

- „Eksplorator” - zarejestrujcie się na stronie internetowej  www.TrzezwyUmysl.pl/eksplorator i odpowiedzcie  na 5 pytań dotyczących różnych zakątków naszego kraju.

- „Dziel się pięknem” - konkurs plastyczno - literacki – podzielcie się pięknem swojej najbliższej okolicy – może to być osoba, krajobraz bądź przedmiot (technika wykonania pracy plastycznej - dowolna, format - maks. A0, praca literacka - maks. 3600 znaków)

- „U nas jest najpiękniej” – zadaniem klasy lub grupy uczniów jest stworzyć krótki (3-minutowy) film opowiadający o pięknie najbliższej okolicy.