Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

AKCJA „OZNAKUJ SWÓJ ROWER!”
Wpisany przez Administrator
piątek, 07 czerwca 2013 12:35

Oznakuj_swoj_rower_-_09     5 czerwca w naszej szkole odbyła się akcja znakowania rowerów. Została przeprowadzona przez sierżant Anetę Paradowską i młodszego aspiranta Piotra Stręfnera z zespołu dzielnicowych Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie.

    Zainteresowanie uczniów akcją przeszło najśmielsze oczekiwania organizatorów. Tego dnia dzieciaki licznie przybyły do szkoły na swoich jednośladach. Udało się oznakować rowery uczniów z klas najmłodszych.

 

    Znakowanie rowerów będzie kontynuowane niebawem. O terminie poinformujemy. Cierpliwości!!! ;) ;) ;)

MS

Oznakuj_swoj_rower_-_01Oznakuj_swoj_rower_-_02Oznakuj_swoj_rower_-_03Oznakuj_swoj_rower_-_04Oznakuj_swoj_rower_-_05Oznakuj_swoj_rower_-_06Oznakuj_swoj_rower_-_07Oznakuj_swoj_rower_-_08Oznakuj_swoj_rower_-_09Oznakuj_swoj_rower_-_10Oznakuj_swoj_rower_-_11Oznakuj_swoj_rower_-_12

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone