Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

Okiem młodego fotografa
Wpisany przez Administrator
piątek, 07 grudnia 2012 09:14
Okiem_mlodego_fotografa_16       Uczniowie „Czwórki” bardzo lubią wędrówki po Kraszczadach i okolicy swojej małej Ojczyzny. Maluszki realizują pasje w klubie turystycznym „Chodaczek”, zaś starsi chętnie biorą udział w rajdach pieszych organizowanych przez Zarząd Oddziału Polskiego Towarzystwa Turystyczno – Krajoznawczego w Krasnymstawie.


     Tym przyrodniczym spacerom towarzyszy zwykle wiele atrakcji, niespodzianek oraz konkursów – także fotograficznych. W tym roku tytuł konkursu fotograficznego brzmiał: „Rajdy roku 2012 w obiektywie” i był podzielony na dwie części: „krajobrazy wiosenne” i „krajobrazy jesienne”. Gimnazjalistów zachwycił jesienny widok wielobarwnych liści, które w lesie tworzyły kolorowe kobierce, zaś na szlaku znikały pod zabłoconymi butami spacerowiczów. Niektórym udało się uchwycić odchodzącą zieleń lata…Takie postrzeganie natury musiało przynieść sukces.

      Podsumowanie konkursu i otwarcie wystawy miało miejsce 23 listopada w Miejskiej Bibliotece Publicznej. Organizatorzy zadbali o uroczystą oprawę uroczystości (gościnnie wystąpił zespół „Jak zawsze” oraz uczniowie ze szkoły muzycznej), przygotowali upominki i cenne nagrody dla wszystkich uczestników konkursu. Z Zespołu Szkół nr 4 laureatami w części „krajobrazy jesienne” zostali:

Dominik Dudziński – I miejsce

Aleksandra Zielińska – II miejsce

Wyróżnienia otrzymali:

Izabela Stasiuk,

Szymon Wójcik,

Anna Bożko.

Wszyscy uczniowie chodzą do klasy Ib gimnazjum i zostali przygotowani przez panią Monikę Skrzypę.

 

Okiem_mlodego_fotografa_01Okiem_mlodego_fotografa_02Okiem_mlodego_fotografa_03Okiem_mlodego_fotografa_04Okiem_mlodego_fotografa_05Okiem_mlodego_fotografa_06Okiem_mlodego_fotografa_07Okiem_mlodego_fotografa_08Okiem_mlodego_fotografa_09Okiem_mlodego_fotografa_10Okiem_mlodego_fotografa_11Okiem_mlodego_fotografa_12Okiem_mlodego_fotografa_13Okiem_mlodego_fotografa_14Okiem_mlodego_fotografa_15Okiem_mlodego_fotografa_16Okiem_mlodego_fotografa_17Okiem_mlodego_fotografa_18Okiem_mlodego_fotografa_19Okiem_mlodego_fotografa_20

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone