Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

„Wspólne kolędowanie” - jubileuszowo
Wpisany przez Administrator
czwartek, 10 stycznia 2013 12:59

laur     Dn. 9 stycznia 2013 odbył się w naszej szkole konkurs wokalno-muzyczny „Wspólne kolędowanie”. X jubileuszową edycję konkursu otworzyła dyrektor szkoły pani Alicja Kasprzek-Żeżuła.

    Do zmagań konkursowych stanęło 53 uczniów, z trzech grup wiekowych (klasy I – III, IV – VI oraz gimnazjum), którzy występowali w zespołach dwuosobowych, kilkuosobowych oraz jako soliści.

     Uczniowie prezentowali swoje umiejętności wokalne oraz gry na różnych instrumentach, takich jak: gitara, keyboard, flet prosty, skrzypce, a także z własnym podkładem muzycznym.

Wyniki X edycji konkursu "Wspólne kolędowanie"

  Kategoria klasy I – III:

laureaci:

zespół: Olaf Staszak, Michał Kosmowski, Michał Zwolak - kl. I b

solista: Tomasz Złomańczuk – kl. II a

duet: Natalia Wrona i Agata Staszak – kl. III a

wyróżnieni:

duet: Kinga Kręgulec i Julia Mrozek  - kl.I a

solista: Tomasz Zieliński – I b

solistka: Noemi Banaszkiewicz – kl. I b

solistka: Adrianna Pastuszak – I b

solistka: Aleksandra Fidecka - II a

duet: Aleksandra Kołodziejczyk i Oliwia Jaroszyńska – II b

solistka: Julia Florek – II b

 Kategoria klasy IV – VI

Laureaci:

Duet: Gabriela Gęborys i Martyna Darmochwał - IV b

Tercet: Adrianna Szewczuk, Aleksandra Kowalczyk i Sylwia Janeczko - kl. V a

Wyróżnienie:

solista: Piotr Wojciechowski - IV b

zespół: Klaudia Żaba, Julia Ogonowska, Agata Iwańczuk - V a

solistka: Karolina Stasieczek - V a

Kategoria - gimnazjum:

Wyróżnienie:

Kwartet: Łukasz Bojarczuk, Kacper Moń, Szymon Wójcik, Grzegorz Gębal – kl. I b

 

Wszystkim dziękujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach konkursu.

Wspolne_koledowanie_01Wspolne_koledowanie_02Wspolne_koledowanie_03Wspolne_koledowanie_04Wspolne_koledowanie_05Wspolne_koledowanie_06Wspolne_koledowanie_07Wspolne_koledowanie_08Wspolne_koledowanie_09Wspolne_koledowanie_10Wspolne_koledowanie_11Wspolne_koledowanie_12Wspolne_koledowanie_13Wspolne_koledowanie_14Wspolne_koledowanie_15Wspolne_koledowanie_16Wspolne_koledowanie_17Wspolne_koledowanie_18Wspolne_koledowanie_19Wspolne_koledowanie_20Wspolne_koledowanie_22Wspolne_koledowanie_23Wspolne_koledowanie_24Wspolne_koledowanie_25Wspolne_koledowanie_26Wspolne_koledowanie_27Wspolne_koledowanie_28Wspolne_koledowanie_29Wspolne_koledowanie_30Wspolne_koledowanie_32Wspolne_koledowanie_33Wspolne_koledowanie_35Wspolne_koledowanie_36Wspolne_koledowanie_37Wspolne_koledowanie_38Wspolne_koledowanie_39Wspolne_koledowanie_41Wspolne_koledowanie_42Wspolne_koledowanie_43Wspolne_koledowanie_44Wspolne_koledowanie_45Wspolne_koledowanie_46Wspolne_koledowanie_47Wspolne_koledowanie_48Wspolne_koledowanie_49Wspolne_koledowanie_50Wspolne_koledowanie_51Wspolne_koledowanie_52Wspolne_koledowanie_53Wspolne_koledowanie_54Wspolne_koledowanie_55Wspolne_koledowanie_56Wspolne_koledowanie_57Wspolne_koledowanie_58Wspolne_koledowanie_59Wspolne_koledowanie_60Wspolne_koledowanie_61Wspolne_koledowanie_62Wspolne_koledowanie_63

 

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone