Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

KOLOROWE OPOWIEŚCI O ZIMIE
Wpisany przez Administrator
poniedziałek, 25 marca 2013 22:22

Kolorowe_opowiesci_o_zimie_11         Dnia 21 marca 2013 roku odbyło się podsumowanie I Międzyświetlicowego Konkursu Plastycznego pt. „ Zimowy pejzaż”. Do konkursu przystąpiły dzieci ze świetlicy szkolnej przy Zespole  Szkół  Nr 1  i  Nr 4 . Uczniowie wykonywali prace różnymi technikami plastycznymi a Jury w składzie: Pani Elwira Tubilewicz; Kazimiera Włodarczyk; Iwona Grzywna oraz Pan Krzysztof Sadło wyłoniło następujących laureatów:

 

 Z Zespołu Szkół Nr 1 na szczególne wyróżnienie zasłużyli:

Wiktoria Wolska

Patrycja Dąbrowska

Kamil Koterwas

Zuzanna Linkiewicz

Justyna Wysocka

Julia Zakrzewska

Adela Kwiecień

Wiktoria Szałachwiej

Mateusz Repeć

 

Z Zespołu Szkół Nr 4 najbardziej interesującymi okazały się prace:

Patrycji Grabek

Wiktorii Nizioł

Julii Strycharczuk

Amelii Guziuk

Błażeja Mazurka

Wiktorii Piłat

Natalii Wrona

Krzysztofa Tomczaka

Nikoli Kowalczyk

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy a laureaci nagrody rzeczowe, natomiast zdjęcia prac nagrodzonych uczniów zostały zamieszczone w lokalnej prasie .

Konkurs został zorganizowany i przeprowadzony przez Panią  Elwirę Tubilewicz.

 

Kolorowe_opowiesci_o_zimie_01Kolorowe_opowiesci_o_zimie_02Kolorowe_opowiesci_o_zimie_03Kolorowe_opowiesci_o_zimie_04Kolorowe_opowiesci_o_zimie_05Kolorowe_opowiesci_o_zimie_06Kolorowe_opowiesci_o_zimie_07Kolorowe_opowiesci_o_zimie_08Kolorowe_opowiesci_o_zimie_09Kolorowe_opowiesci_o_zimie_10Kolorowe_opowiesci_o_zimie_11Kolorowe_opowiesci_o_zimie_12

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone