Uroczystości
wtorek, 09 lipca 2013 19:02

2013_Koniec_roku_Szkola_Podstawowa_30      Zakończyliśmy kolejny rok szkolny: 27 czerwca świadectwa otrzymali uczniowie z gimnazjum, a dzień później po „cenzurki” zgłosili się ich młodsi koledzy i koleżanki ze szkoły podstawowej. Jak zawsze, zakończenie roku było okazją, by uroczyście podsumować całoroczną pracę uczniów, ich sukcesy i osiągnięcia. To czas, gdy nagradzamy najlepszych uczniów: prymusów, laureatów olimpiad i konkursów, uczniów pozytywnie wyróżniających się w różnych dziedzinach szkolnej rzeczywistości.

Prymusi „Czwórki” nagrodzeni
poniedziałek, 25 marca 2013 21:22

Dzien_Prymusa_2013_-_09       „Panoramę życia tworzą wszyscy,
       barw jej nadają tylko niektórzy”

Bal gimnazjalny 2013
poniedziałek, 04 lutego 2013 18:17

Polonez_2013„Po nitkach marzeń z babiego lata

dotrzeć na bal uczuć tańczących

w rytmie  bijących serc.

Zawsze warto zaczekać na te chwile,

by później móc wspominać ich czar”

poniedziałek, 12 listopada 2012 10:33
 11-listopada_10     Dnia 9 listopada odbyły się w naszej szkole uroczyste apele z okazji wypadającego w niedzielę Święta Niepodległości. Dla klas najmłodszych szkoły podstawowej, krótką część artystyczną przygotowali uczniowie klasy IIIa pod kierunkiem p. Marioli Stasieczek. Młodzi uczniowie deklamowali wiersze o tematyce niepodległościowej, śpiewali patriotyczne piosenki, zapalili symboloczny znicz pamięci dla bohaterów tamtych dni.

Krzyże zasługi, medale, nagrody…
poniedziałek, 29 października 2012 12:09

2012_Swieto_KEN_-_06       Tegoroczny Dzień Edukacji Narodowej nauczyciele obchodzili w piątek 12 października. Uroczystości rozpoczęły się we Włodawie, gdzie zebrali się nagrodzeni z powiatów chełmskiego, krasnostawskiego i włodawskiego. Odznaczenia państwowe, w imieniu prezydenta RP, wręczył Marian Starownik – wicewojewoda lubelski, zaś odznaczenia resortowe – Krzysztof Babisz – kurator oświaty.

Dzień Patrona - "Otwórz okna swego serca"
wtorek, 23 października 2012 18:23

2012_Dzien_Patrona_04      Dzień Patrona w Zespole Szkół nr 4 im. Jana Pawła II to święto, które pojawiło się w szkolnym kalendarzu w 2006r. Obchodzimy je, aby uczcić naszego duchowego opiekuna - Jana Pawła II. 19 października 2012 roku  w kościele św. Franciszka Ksawerego w Krasnymstawie celebrowana była msza  święta w intencji szkoły, jej uczniów oraz pracowników.

Inauguracja roku szkolego
piątek, 07 września 2012 11:16

2012_Inauguracja_roku_szkolnego_3          Wraz z milionami rówieśników z całego kraju uczniowie Zespołu Szkół nr 4 im. Jana Pawła II W Krasnymstawie rozpoczęli nowy, pełen ambitnych  planów i  twórczych zamierzeń rok szkolny 2012/2013. W uroczystości udział wzięli: zastępca burmistrza – p. Dariusz Turzyniecki, przewodniczący Rady Miasta Krasnegostawu – p. Edward Kawęcki,  prezes ZNP – p. Bożena Gawron, przewodnicząca Rady Rodziców –p. Bożena Dąbrowska.