Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

Inauguracja roku szkolego
Wpisany przez Administrator
piątek, 07 września 2012 11:16

2012_Inauguracja_roku_szkolnego_3          Wraz z milionami rówieśników z całego kraju uczniowie Zespołu Szkół nr 4 im. Jana Pawła II W Krasnymstawie rozpoczęli nowy, pełen ambitnych  planów i  twórczych zamierzeń rok szkolny 2012/2013. W uroczystości udział wzięli: zastępca burmistrza – p. Dariusz Turzyniecki, przewodniczący Rady Miasta Krasnegostawu – p. Edward Kawęcki,  prezes ZNP – p. Bożena Gawron, przewodnicząca Rady Rodziców –p. Bożena Dąbrowska.

  Dyrektor szkoły Alicja Kasprzak – Żeżuła powitała wszystkich bardzo serdecznie po wakacyjnej przerwie, przedstawiła plan pracy na najbliższych 10 miesięcy, zwracając uwagę na zmiany wkraczające do oświaty.

          Życzyła wszystkim uczniom wspaniałych osiągnięć w nauce, sukcesów oraz spełnienia wszystkich oczekiwań dotyczących  edukacji.  Wyraziła nadzieję, że  codzienność szkolna będzie, jak w latach poprzednich,  źródłem radości i  będzie upływać  w miłej atmosferze.

          Rodzicom  życzyła osiągnięć  dzieci spełniających ich aspiracje i oczekiwania  oraz  owocnej współpracy ze szkołą w nadziei na dobre efekty wychowawcze i sukcesy na kolejnym etapie kształcenia. Zaprosiła rodzicówdo podejmowania trudu - szeroko rozumianej odpowiedzialności - za  szkołę i za  młodzież.

          Koleżankom  i kolegom  nauczycielom życzyła, by wyzwania i doświadczenia,  jakie stoją w rozpoczynającym się  roku szkolnym, przyniosły niekłamaną satysfakcję. Dodała, że każdemu nauczycielowi w pracy zawsze powinna towarzyszyć świadomość, że to osobowość i profesjonalizm są zasadniczym czynnikiem kształtującym poziom edukacji, a sukcesy młodzieży – stają się świadectwem rozwoju zawodowego i sensem ponoszonego  trudu. Na zakończenie podziękowała władzom samorządowym za finansową opiekę,  wspieranie inicjatyw i projektów, które czynią Zespół Szkół nr 4 coraz nowocześniejszą szkołą i sprawiają, że  jej mury opuszczają świetnie wyedukowani, ambitni absolwenci, potrafiący z powodzeniem stawić czoło wymogom współczesności!

Mamy nadzieję, że dobry humor i pozytywna energia będą dopisywały nam przez cały rok!!!

2012_Inauguracja_roku_szkolnego_52012_Inauguracja_roku_szkolnego_62012_Inauguracja_roku_szkolnego_12012_Inauguracja_roku_szkolnego_4

 

 

 

 

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone