Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

Bal gimnazjalny 2013
Wpisany przez Administrator
poniedziałek, 04 lutego 2013 18:17

Polonez_2013„Po nitkach marzeń z babiego lata

dotrzeć na bal uczuć tańczących

w rytmie  bijących serc. 

Zawsze warto zaczekać na te chwile,

by później móc wspominać ich czar”

 

         02. 02.2013 roku w naszej szkole odbył się bal gimnazjalny, który wpisał się na stałe do kalendarza imprez. Punktualnie o 18.00 dyrektor Zespołu Szkół nr 4 Alicja Kasprzak – Żeżuła powitała zebranych w oryginalnie i nastrojowo udekorowanej sali gimnastycznej. Wszyscy bardzo cieszyliśmy się obecnością burmistrza Krasnegostawu p. Andrzeja Jakubca, przewodniczącego Rady Miasta p. Edwarda Kawęckiego oraz przewodniczącego Rady Rodziców p. Marka Nowosadzkiego. Uczniom klas III gimnazjum towarzyszyli licznie przybyli rodzice, przyjaciele i znajomi z miejskich szkół.

         Po  uroczystym przecięciu wstęgi pani dyrektor wypowiedziała znamienne słowa: „Bal gimnazjalny 2013 uważam za otwarty”. Rozległy się dźwięki poloneza i …  nastąpił kulminacyjny moment balu. Uczniowie klas III gimnazjum odtańczyli z wdziękiem bogaty układ choreograficzny do "Pożegnania Ojczyzny" Ogińskiego. Gdy taniec zakończyli ukłonem, rozległy się zasłużone brawa. Teraz głos zabrała dyrektor szkoły Alicja Kasprzak – Żeżuła, która zwracając się do uczniów, pogratulowała  im dotychczasowych osiągnięć i  życzyła by cele, które sobie stawiają były uwieńczeniem podejmowanych wysiłków i pracy, by przysporzyli  rodzicom wielu radości, a dla rówieśników byli wzorem.  Poprosiła też uczniów, by zrobili wszystko, aby zabawie towarzyszył takt, kultura i odpowiedzialność.

         Zwracając się do rodziców, pogratulowała im córek i synów i podziękowała za sprawną organizację uroczystości. W dalszej części głos zabrał burmistrz – pan Andrzej Jakubiec, który wyraził podziw dla talentu i urody trzecioklasistów, a życząc im miłych wrażeń i wielu doznań stwierdził żartobliwie, że udany bal będzie dobrą wróżbą wysokiego wyniku egzaminu. Przewodniczący Rady Miasta p. Edward Kawęcki także życzył młodzieży udanej zabawy i miłych wspomnień. Przewodniczący Rady Rodziców p. Marek Nowosadzki podziękował dyrekcji, wychowawcom,  nauczycielom za trud włożony w kształcenie i wychowanie dzieci, a uczniom życzył by zawsze dokonywali trafnych wyborów i umieli cieszyć się nawet najmniejszym sukcesem. Na zakończenie głos zabrali przedstawiciele młodzieży. Podziękowali panu burmistrzowi i samorządowi Krasnegostawu za starania o nowoczesną i bardzo dobrze doposażoną szkołę, dyrekcji i nauczycielom za trud wychowawczy i codzienną porcję wiedzy, a rodzicom za troskę, wsparcie, miłość, wszelkie starania i organizację balu. Wyrazem wdzięczności były piękne kwiaty. Kolejny etap balu to pamiątkowe zdjęcia i zabawa do białego rana…..

Bal_gimnazjalny_IIIA   Bal_gimnazjalny_IIIB   Bal_gimnazjalny_IIIC

Balowa_panoramka_-_czyli_ostatnie_sekundy_przed_pierwszymi_taktami_poloneza

 

Więcej zdjęć z balu - w naszej szkolnej fotogalerii

 

... i oczywiscie fantastyczne video :)

 

Dim lights

 

 

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone