Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

RAJD ROWEROWY KLASY Va
Wpisany przez Administrator
wtorek, 25 września 2012 08:49
Rajd_rowerowy_kl_Va_06      13 września 2012r. klasa V a, wyjechała na rajd rowerowy do rezerwatu przyrody Wodny Dół położonego w Nadleśnictwie Niemienice.

    

 

       Zbiórka przed szkołą była o 8.45. Wszyscy uczniowie zjawili się na swych stalowych rumakach z uśmiechem na twarzach. W wyprawie wzięła udział również nasz koleżanka Magda.

     Czas ruszać w drogę – oznajmił nasz Superwychowawca Pan Leszek. Wsiedliśmy na rowery i wyruszyliśmy w drogę, za nami w odległości ok. 150 metrów wyruszyła pani Dorota Szewczak, a za nią dziewczęta, wesoły peleton zamykała pani Marzena Darmochwał.

       Jechaliśmy ul. Poniatowskiego, potem ul. Krakowskie Przedmieście, następnie przejechaliśmy malowniczym wąwozem do ul. Kolonia Niemienice, aby w końcu dotrzeć do Wodnego Dołu. Na miejscu chłopcy przygotowali ognisko, wspólnie upiekliśmy kiełbaski – były pyszne. Po posiłku nadszedł czas na zabawę. Graliśmy w chowanego i wspinaliśmy się na drzewa. Bawiliśmy się doskonale!

        Chwila odpoczynku i znów trzeba ruszać w drogę. Zapakowaliśmy swoje rzeczy, posprzątaliśmy wszystko, aby  nie pozostały żadne śmieci i wsiedliśmy na rowery. Podczas drogi powrotnej większość trasy była z górki – Ale jazda! Wołaliśmy pędząc jak szaleni.

         Około 13-stej dotarliśmy pod szkołę, byliśmy wprawdzie zmęczeni, ale bardzo radośni. Z niecierpliwością czekamy na kolejną wyprawę.

 

Opracowała: Aleksandra Kowalczyk


Rajd_rowerowy_kl_Va_01Rajd_rowerowy_kl_Va_02Rajd_rowerowy_kl_Va_03Rajd_rowerowy_kl_Va_04Rajd_rowerowy_kl_Va_05Rajd_rowerowy_kl_Va_06Rajd_rowerowy_kl_Va_07Rajd_rowerowy_kl_Va_08Rajd_rowerowy_kl_Va_09Rajd_rowerowy_kl_Va_10Rajd_rowerowy_kl_Va_11Rajd_rowerowy_kl_Va_12Rajd_rowerowy_kl_Va_13Rajd_rowerowy_kl_Va_14

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone