Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

Z wizytą na krasnostawskim cmentarzu
Wpisany przez Administrator
wtorek, 06 listopada 2012 12:51

 Photo_1         31 października 2012r. klasa Va, wspólnie z wychowawcą, udała się na krasnostawski cmentarz. Chcieliśmy upamiętnić, tych którzy zginęli w obronie naszej Ojczyzny. Odwiedziliśmy grób legionistów i mogiły polskich żołnierzy. Każdy z nas przyniósł kolorowe znicze – zapaliliśmy je i ustawiliśmy na grobach, a następnie pomodliliśmy się.      

     Zanim wróciliśmy do szkoły, zawitaliśmy w bibliotece miejskiej, gdzie była zorganizowana piękna wystawa ilustracji do książek Janusza Korczaka. Pani opowiedziała nam historię, tego wybitnego pisarza. Z uwagą wysłuchaliśmy tej opowieści i obejrzeliśmy wspaniałe obrazy.

        Uśmiechnięci i zadowoleni gorąco podziękowaliśmy i ruszyliśmy w drogę powrotną do szkoły.

 

Ola Kowalczyk

Photo_1Photo_2Photo_3Photo_4Photo_5Photo_6Photo_7Photo_8

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone