Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

Uczniowie klasy sportowej z „Czwórki” na meczu Asseco Resovii!!!
Wpisany przez Administrator
czwartek, 29 listopada 2012 08:37

Nasi_na_meczu_07„Jedyną drogą rozwoju jest ciągłe podnoszenie poprzeczki, jedyną miarą sukcesu jest wysiłek, jaki włożyliśmy, aby go osiągnąć”.

        Jak we wszystkim, tak i w sporcie młodzi ludzie potrzebują dobrych wzorców.

Od roku szkolnego 2012/2013 w naszej szkole funkcjonuje klasa sportowa. Same lekcje w-f są ciekawe, ale zobaczyć prawdziwe gwiazdy sportu, kibicować razem z najwierniejszymi fanami, przeżyć osobiście ważne wydarzenie sportowe na nowoczesnym obiekcie to dopiero coś!

        17 listopada zorganizowany został wyjazd do Rzeszowa na mecz piłki siatkowej. Uczestniczyli w nim uczniowie klasy Ia gimnazjum wraz z opiekunami – Joanną Kurek, Lucyną Kłosowską, Moniką Skrzypą i Grzegorzem Madeją.

        Celem wyjazdu było propagowanie dyscypliny sportowej, jaką jest siatkówka oraz odpowiedniego zachowania się na obiektach  sportowych poprzez kulturalny doping (w klubowych szalikach Resovii ;) )

        Uczestnicy wyjazdu mogli zobaczyć piłkę siatkową w najlepszym wydaniu, albowiem spotkały się drużyny, które grają w najwyższych ligach w Polsce: Asseco Resovia – Effector Kielce. Zachwycał, jak zawsze, Bartman, dobrze zaprezentował się Ignaczak i Lotman, zaś z przeciwnej drużyny pochwały zyskał Zniszczoł. Wygrał faworyt naszych wycieczkowiczów – Asseco Resovia 3:0. Po emocjonującym meczu uczniowie zrobili pamiątkowe zdjęcia,  niektórym udało się nawet uzyskać autograf. Teraz czas na sukcesy naszych szkolnych zawodników ;)

        Dopełnieniem wyjazdu był wspólny spacer po rzeszowskiej starówce i deklaracja: „na pewno tu jeszcze przyjedziemy kibicować najlepszym”.

MS

Nasi_na_meczu_01Nasi_na_meczu_02Nasi_na_meczu_03Nasi_na_meczu_04Nasi_na_meczu_05Nasi_na_meczu_06Nasi_na_meczu_07Nasi_na_meczu_08Nasi_na_meczu_09Nasi_na_meczu_10Nasi_na_meczu_11Nasi_na_meczu_12Nasi_na_meczu_13Nasi_na_meczu_14Nasi_na_meczu_15Nasi_na_meczu_16Nasi_na_meczu_17Nasi_na_meczu_18Nasi_na_meczu_19Nasi_na_meczu_20Nasi_na_meczu_21Nasi_na_meczu_22

 

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone