Uczniowie klasy sportowej z „Czwórki” na meczu Asseco Resovii!!!
czwartek, 29 listopada 2012 08:37

Nasi_na_meczu_07„Jedyną drogą rozwoju jest ciągłe podnoszenie poprzeczki, jedyną miarą sukcesu jest wysiłek, jaki włożyliśmy, aby go osiągnąć”.

Jak we wszystkim, tak i w sporcie młodzi ludzie potrzebują dobrych wzorców.

Od roku szkolnego 2012/2013 w naszej szkole funkcjonuje klasa sportowa. Same lekcje w-f są ciekawe, ale zobaczyć prawdziwe gwiazdy sportu, kibicować razem z najwierniejszymi fanami, przeżyć osobiście ważne wydarzenie sportowe na nowoczesnym obiekcie to dopiero coś!

17 listopada zorganizowany został wyjazd do Rzeszowa na mecz piłki siatkowej. Uczestniczyli w nim uczniowie klasy Ia gimnazjum wraz z opiekunami – Joanną Kurek, Lucyną Kłosowską, Moniką Skrzypą i Grzegorzem Madeją.

Celem wyjazdu było propagowanie dyscypliny sportowej, jaką jest siatkówka oraz odpowiedniego zachowania się na obiektach  sportowych poprzez kulturalny doping (w klubowych szalikach Resovii ;) )

Uczestnicy wyjazdu mogli zobaczyć piłkę siatkową w najlepszym wydaniu, albowiem spotkały się drużyny, które grają w najwyższych ligach w Polsce: Asseco Resovia – Effector Kielce. Zachwycał, jak zawsze, Bartman, dobrze zaprezentował się Ignaczak i Lotman, zaś z przeciwnej drużyny pochwały zyskał Zniszczoł. Wygrał faworyt naszych wycieczkowiczów – Asseco Resovia 3:0. Po emocjonującym meczu uczniowie zrobili pamiątkowe zdjęcia,  niektórym udało się nawet uzyskać autograf. Teraz czas na sukcesy naszych szkolnych zawodników ;)

Dopełnieniem wyjazdu był wspólny spacer po rzeszowskiej starówce i deklaracja: „na pewno tu jeszcze przyjedziemy kibicować najlepszym”.

MS