Figurowym krokiem do ferii...
czwartek, 14 lutego 2013 16:31

Icemania_story_10      Nasi uczniowie już tradycyjnie odwiedzają w kresie zimowym lubelską taflę lodu ICE MANIA.  8 lutego 2013 roku aż 50 uczestników wycieczki aktywnie rozpoczęła aktywnie zimowy wypoczynek.

Część gimnazjalistów to stali bywalcy lodowiska natomiast uczniowie kl. 4 i 5 uczyli się stawiać pierwsze kroki na lodzie.  Dla wielu uczniów lekcja łyżwiarstwa była tą pierwszą próbą. Towarzyszyły temu liczne upadki i zawirowania. Nie brakowało wybuchów śmiechu i zaczerwienionych z wrażenie policzków. Ogromny podziw budziły popisy wytrawnych  łyżwiarzy z klasy sportowej, którzy wraz z opiekunami: p. Elwirą Tubilewicz, p. Iwoną Grzywna i p. Leszkiem Darmochwałem prezentowali prawdziwy profesjonalizm. Przewidziany czas zabawy okazał się zbyt krótki. Rozochocona młodzież niechętnie  opuszczała budynek MOSIR.

Po feriach planujemy powtórkę z rewii.

Bezpiecznych ferii !!!

E. T. , I. G