Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

Figurowym krokiem do ferii...
Wpisany przez Administrator
czwartek, 14 lutego 2013 16:31

Icemania_story_10      Nasi uczniowie już tradycyjnie odwiedzają w kresie zimowym lubelską taflę lodu ICE MANIA.  8 lutego 2013 roku aż 50 uczestników wycieczki aktywnie rozpoczęła aktywnie zimowy wypoczynek.      Część gimnazjalistów to stali bywalcy lodowiska natomiast uczniowie kl. 4 i 5 uczyli się stawiać pierwsze kroki na lodzie.  Dla wielu uczniów lekcja łyżwiarstwa była tą pierwszą próbą. Towarzyszyły temu liczne upadki i zawirowania. Nie brakowało wybuchów śmiechu i zaczerwienionych z wrażenie policzków. Ogromny podziw budziły popisy wytrawnych  łyżwiarzy z klasy sportowej, którzy wraz z opiekunami: p. Elwirą Tubilewicz, p. Iwoną Grzywna i p. Leszkiem Darmochwałem prezentowali prawdziwy profesjonalizm. Przewidziany czas zabawy okazał się zbyt krótki. Rozochocona młodzież niechętnie  opuszczała budynek MOSIR.

 

Po feriach planujemy powtórkę z rewii.

Bezpiecznych ferii !!!

E. T. , I. G
Icemania_story_01Icemania_story_02Icemania_story_03Icemania_story_04Icemania_story_06Icemania_story_07Icemania_story_08Icemania_story_09Icemania_story_10Icemania_story_11Icemania_story_12Icemania_story_13Icemania_story_14Icemania_story_15Icemania_story_16Icemania_story_17Icemania_story_18
 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone