Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

"Chodaczek" na śniegu!
Wpisany przez Administrator
środa, 27 lutego 2013 13:22

Chodaczkowe_zabawy_na_sniegu_01         Dnia 26 lutego, na górce obok szkoły, odbyły się zawody saneczkowe, wyścigi zaprzegów i konkurs na najciekawszą rzeźbę ze śniegu.

          To uczniowie klas I  szkoły podstawowej mieli możliwość uczestniczyć w ciekawych zajęciach pozalekcyjnych Klubu Turystycznego "Chodaczek". Działania Klubu to część innowacji pedagogicznych realizowanych w klasach I-III w naszej szkole.

 

                       Chodaczkowe_zabawy_na_sniegu_01Chodaczkowe_zabawy_na_sniegu_02Chodaczkowe_zabawy_na_sniegu_03Chodaczkowe_zabawy_na_sniegu_04Chodaczkowe_zabawy_na_sniegu_05Chodaczkowe_zabawy_na_sniegu_06Chodaczkowe_zabawy_na_sniegu_07Chodaczkowe_zabawy_na_sniegu_08Chodaczkowe_zabawy_na_sniegu_09Chodaczkowe_zabawy_na_sniegu_10Chodaczkowe_zabawy_na_sniegu_11Chodaczkowe_zabawy_na_sniegu_12Chodaczkowe_zabawy_na_sniegu_13Chodaczkowe_zabawy_na_sniegu_14Chodaczkowe_zabawy_na_sniegu_15Chodaczkowe_zabawy_na_sniegu_16Chodaczkowe_zabawy_na_sniegu_17

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone