Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

Na lodowisku
Wpisany przez Administrator
sobota, 09 marca 2013 22:34

Na_lodowisku_1     W dniu 1 marca 2013 r. odbyła się wycieczka klasowa na lodowisko do Lublina, zorganizowana przez klasę IVb wspólnie z Va. Naszymi opiekunami byli: pani Sylwia Szymańska, pani Ewelina Głuchowska oraz pan Leszek Darmochwał.

 

     Celem wyjazdu było doskonalenie techniki jazdy na łyżwach, propagowanie sportu zimowego i aktywnego stylu życia,  integracja klasy oraz oczywiście dobra zabawa.

     Uczniowie chętnie poddali się łyżwiarskim szaleństwom, z ogromną determinacją starali się wygrać z grawitacją na lodowisku. Prawie każdy zaliczył upadek, jednak wszyscy bawili się znakomicie. W drodze powrotnej wstąpiliśmy jeszcze do Plazy. Zmęczeni, ale wielce szczęśliwi wróciliśmy do Krasnegostawu ze świadomością, że wycieczka była bardzo udana i należy ją w przyszłości koniecznie powtórzyć.

Na_lodowisku_1Na_lodowisku_2Na_lodowisku_3Na_lodowisku_4Na_lodowisku_5

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone