Na lodowisku
sobota, 09 marca 2013 22:34

Na_lodowisku_1     W dniu 1 marca 2013 r. odbyła się wycieczka klasowa na lodowisko do Lublina, zorganizowana przez klasę IVb wspólnie z Va. Naszymi opiekunami byli: pani Sylwia Szymańska, pani Ewelina Głuchowska oraz pan Leszek Darmochwał.

Celem wyjazdu było doskonalenie techniki jazdy na łyżwach, propagowanie sportu zimowego i aktywnego stylu życia,  integracja klasy oraz oczywiście dobra zabawa.

Uczniowie chętnie poddali się łyżwiarskim szaleństwom, z ogromną determinacją starali się wygrać z grawitacją na lodowisku. Prawie każdy zaliczył upadek, jednak wszyscy bawili się znakomicie. W drodze powrotnej wstąpiliśmy jeszcze do Plazy. Zmęczeni, ale wielce szczęśliwi wróciliśmy do Krasnegostawu ze świadomością, że wycieczka była bardzo udana i należy ją w przyszłości koniecznie powtórzyć.

Na_lodowisku_1Na_lodowisku_2Na_lodowisku_3Na_lodowisku_4Na_lodowisku_5