Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

Pierwszy wiosenny rajd CHODACZKA
Wpisany przez Administrator
poniedziałek, 29 kwietnia 2013 10:41

Pierwszy_wiosenny_rajd_CHODACZKA_01      „Szukamy wiosny”- pod takim tytułem odbył się pierwszy wiosenny rajd klubu turystycznego „Chodaczek”. Mali turyści wyruszyli na  wiosenną wędrówkę z pełnym ekwipunkiem i w dobrych humorach. Podstawowym wyposażeniem była apteczka, a poza tym każdy miał plecak, prowiant, napoje i oczywiście bardzo wygodne buty.

      Trasa rajdu prowadziła bocznymi drogami wśród ogródków działkowych i łąk. Wszyscy uważnie obserwowali przyrodę. Fiołki, stokrotki, motyle i zielone listki to tylko niektóre z zauważonych zwiastunów wiosny. W czasie wędrówki dzieci z przyjemnością odpoczęły na strumykiem.

      Po pierwszym rajdzie wszystkich bolały nogi, ale nikt nie narzekał i nie marudził. Mali turyści już nie mogą doczekać się następnej wyprawy w nieznane.

M.W.

 

Pierwszy_wiosenny_rajd_CHODACZKA_01Pierwszy_wiosenny_rajd_CHODACZKA_02Pierwszy_wiosenny_rajd_CHODACZKA_03Pierwszy_wiosenny_rajd_CHODACZKA_04Pierwszy_wiosenny_rajd_CHODACZKA_05Pierwszy_wiosenny_rajd_CHODACZKA_06Pierwszy_wiosenny_rajd_CHODACZKA_07Pierwszy_wiosenny_rajd_CHODACZKA_08Pierwszy_wiosenny_rajd_CHODACZKA_09Pierwszy_wiosenny_rajd_CHODACZKA_10Pierwszy_wiosenny_rajd_CHODACZKA_11Pierwszy_wiosenny_rajd_CHODACZKA_12Pierwszy_wiosenny_rajd_CHODACZKA_13

 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone