Logo

dziennik
 
email-icon
 
bip logo
 
biblio
BIBLIOTEKA NA FB
 
 
SRzPU
 
czworeczka
 

Wydarzenia szkolne

Spacerkiem po Zamościu
Wpisany przez Administrator
poniedziałek, 13 maja 2013 11:00
Wycieczka_do_Zamoscia_02      W dniu 30 kwietnia klasy Ia i Ib wyjeżdżały na wycieczkę do Zamościa. Na początku było spotkanie z przewodnikiem, który opowiedział o historii renesansowego rynku, opowiedział dzieje każdej z zabytkowych kamieniczek.
    Odnaleźli dom, w którym urodził się Marek Grechuta, zwiedzili zakamarki i malownicze podwórka. Następnie zwiedzili podziemia bastionu oraz fortyfikacje. Mali turyści mieli możliwość ćwiczyć strzelanie z łuku i obserwować przygotowania do wystrzału z armaty. Na koniec wizyty w Zamościu zwiedzili ZOO i odpoczęli w McDonaldzie.
Wycieczka_do_Zamoscia_01Wycieczka_do_Zamoscia_02Wycieczka_do_Zamoscia_03Wycieczka_do_Zamoscia_04Wycieczka_do_Zamoscia_05Wycieczka_do_Zamoscia_06Wycieczka_do_Zamoscia_07Wycieczka_do_Zamoscia_08Wycieczka_do_Zamoscia_09Wycieczka_do_Zamoscia_10Wycieczka_do_Zamoscia_11Wycieczka_do_Zamoscia_12Wycieczka_do_Zamoscia_13
 
© 2008 - 2018 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 w Krasnymstawie
Wszelkie prawa zastrzeżone